שימו אוזן: 6 תכניות רדיו שאתם חייבים להכיר

האזנה לרדיו מהווה דרך מצוינת להעביר את הזמן כמו גם להרחיב את הידע. אם אתם מחפשים את התוכניות הטובות ביותר, להלן הסקירה שלנו – 6 תוכניות הרדיו המובילות (והמוצלחות) בישראל.

זה הזמן להכיר את 6 תוכניות הרדיו המובילות בישראל

הרדיו עבר שינויים רבים מאז הומצא בשנת 1873 ע"י ג'יימס קלקר מקסוול. למעשה, ניתן כיום לאתר בקלות מאות תוכניות רדיו בנושאים שונים, ובכך להעביר את הזמן – בין אם מדובר בהאזנה לתוכנית מוזיקה או בתוכנית המתמקדת באחד הנושאים האהובים עליכם, כמו היסטוריה או תרבות. מאחר והמגוון עצום, בחרנו להציג לכם את 6 תוכניות הרדיו שאתם פשוט חייבים להכיר, וכמובן להאזין, באמצעות רדיו הד המאפשר לכם להאזין לכל תוכניות הרדיו בישראל, אונליין:

משפחה גרעינית

תוכנית המשודרת בגלי צה"ל, ומתמקדת בנושאי משפחה, וגידול ילדים. את התוכנית מנחים אברי גלעד, ג'קי לוי, עינת נתן ושרון קנטור. למעשה, התוכנית מתמקדת בשיחות עם מאזינים כמו גם קבלת טיפים ועצות לגבי גידול ילדים וניהול משפחה באופן נגיש ומותאם לקהל הישראלי.

סדר יום

העיתונאית קרן נוביך מובילה מזה שנים רבות את תוכנית האקטואלית המובילה בישראל – סדר יום המשודרת בגלי צה"ל. במסגרת התוכנית מתמקדת קרן בנושאים חברתיים נוקבים, כולל תחקירים ומאזינים אשר עולים לשידור באופן קבוע ומביעים את דעתם כמו גם מספרים את הסיפור האישי שלהם. תוכנית מרתקת, מרשימה ובעלת אחוזי האזנה גבוהים.

המצעד השבועי

המגישה דלית רצ'סטר מגישה מדי שבוע ביום חמישי בגלגלצ את המצעד השבועי של ישראל – ישראלי ובין לאומי. שעתיים של מוזיקה מצוינת, כולל הבלחות של להיטים מהעשורים הקודמים.

הקצה

למרות שתוכנית הרדיו ירדה מגלגלצ, היא עדיין נחשבת לאחת מתוכניות הרדיו המשובחות בישראל. את התוכנית מגיש אייל פרידמן המוכר יותר בשמו קוואמי, והוא נותן במה למוזיקה אלטרנטיבית חדשנית – החל ממוזיקה בין לאומית ועד היפ הופ כחול לבן.

שימו אוזן - 6 תכניות רדיו שאתם חייבים להכיר

הרדיו הבינתחומי

תוכנית הרדיו של המרכז לבינתחומי נחשבת לאחת התוכניות המובילות, וזאת בשל תכנים מצוינים הכוללים בין היתר מוזיקה טובה, סטודנטים אשר עולים לשידור וכן תוכניות ייעודיות המוגשות ע"י הסטודנטים עצמם.

זהבי עצבני

תוכנית הרדיו של המגיש נתן זהבי הפכה כבר לפני שנים רבות לתוכנית קאלט, וזאת בשל העובדה כי נתן זהבי מעלה מדי תוכנית מאזינים – ומתווכח איתם על מגוון נושאים, החל מפוליטיקה ועד עוולות חברתיות. התוכנית משודרת בכל יום ב 103FM.

לסיכום, התוכניות אותן הצגנו לכם מהוות אפשרות נהדרת בעבורכם להיחשף למוזיקה טובה, תרבות, בילוי ואפילו לעלות בעצמכם לשידור בכדי להביע את דעתכם. באמצעות רדיו הד תוכלו להאזין למגוון התוכניות כמו גם תוכניות נוספות מבלי להשתמש ברדיו עצמו, אלא דרך אמצעים דיגיטליים המאפשרים להאזין לכל תוכנית מכל מקום בארץ – ואפילו בעולם.