מארחים בסטייל: סוגי הוויסקי שיעיפו לכם את הלסת

וויסקי

אירוח של חברים או בני משפחה, יכול להיות מפגש חברתי נחמד ומהנה, אך אם אנחנו רוצים לשדרג את המפגש ולהפוך אותו למלא בסטייל, כדאי שנקדיש לכך תכנון מוקדם ומעט תשומת לב, עם וויסקי איכותי שיעיף לכולם את הלסת. ובמיוחד עבורכם, ריכזנו כאן את סוגי הוויסקי המתאימים ביותר לאירוח.

לארח בסטייל

מפגש עם חברים או עם בני משפחה הוא תמיד מפגש חווייתי ומהנה, המהווה הזדמנות מצוינת להתעדכן ולשתף אחד את השני בחדשות ובחוויות האחרונות שעברו עלינו. אמנם די בעצם המפגש בינינו והשיחות החברתיות מסביב לשולחן כדי ליהנות מחוויית המפגש, אך לעיתים, אנחנו מחפשים את הדרכים כיצד לשדרג את המפגש ולהפוך אותו למלא בסטייל. מוסיקה טובה ואוכל טעים ללא ספק יהוו תפאורה משדרגת בהחלט לכל אירוע ומפגש, אך יוקרה וסטייל תוכלו למצוא בפריטים מאוד ספציפיים וההמלצה שלנו כמובן היא על הגשת וויסקי איכותי ומשובח – בהחלט תוכלו לפנק בוויסקי בורבון, כזה שיעיף את הלסת לאורחים שלכם בדרך למפגש בלתי נשכח ומלא בסטייל.

וויסקי, אורחים ומה שביניהם

אחד המשקאות האלכוהוליים הנפוצים והמלאים בסטייל הוא הוויסקי, המופק בתהליך התססה, זיקוק ויישון ארוך זמן בחביות עץ. מלבד הטעם המיוחד של הוויסקי המתאים למגוון אירועים ומפגשים, אופן ההגשה הנפוץ שלו, בכוס שקופה ורחבה המאפשרת הנאה מקסימלית מהטעם, הארומה והצבע של הוויסקי, רק מוסיף לסטייל הרב הנלווה להגשה ושתיית הוויסקי.

הוויסקי מופק בעיקר מדגנים, כאשר סוגי הדגנים השונים מאפשרים את יצירתם של מספר סוגי וויסקי עיקריים – מאלט, גריין, סינגל מאלט, בלנדד ובלנדד מאלט. מלבד סוגי הדגנים, במדינות שונות ברחבי העולם התפתחו דרכי זיקוק והתססה שונות, המעניקות איכותיות, ניחוחות וטעמים שונים לוויסקי.

סוגי הוויסקי המתאימים לאירוח בסטייל

הוויסקי לכשעצמו מלא בסטייל, אך סוגי הוויסקי הרבים, הטעמים והארומה, מחייבים אותנו לעשות מעט סדר בנושא ולהתאים את הוויסקי המתאים ביותר לאירוח המתוכנן שלכם. אז אילו סוגי וויסקי הכי יתאימו לאירוח בסטייל?

בורבון

אחד מסוגי הוויסקי הפופולאריים והנפוצים במיוחד הוא הבורבון, וויסקי אמריקאי הנקרא על שם מחוז בורבון בארה"ב. הבורבון מיוצר מתירס (לפחות 51%) ועובר תהליך יישון בחביות עץ אלון שעברו הפחמה. אז אם אתם מחפשים וויסקי עם טעם מתקתק ועדין.

ניקה

וויסקי נוסף המיוצר מתירס ובעל טעם פירותי מרענן הוא הוויסקי היפני – ניקה. וויסקי זה עובר תהליך זיקוק מיוחד, הוא נחשב לוויסקי קל המתאים לחובבי וויסקי מתחילים וגם לוותיקים. חובבי הז'אנר טוענים כי וויסקי זה מתאים במיוחד לעונת החורף, כך שגם לאירוח בתוקפה קרירה כזו מצאנו עבורכם פתרון מושלם.

גלנפידיך

כשאנחנו עוסקים בסוגי וויסקי ובאירוח מלא בסטייל, לא ניתן להתעלם מהוויסקי המיוצר בסקוטלנד, המספקת לנו את אחד המותגים האהובים והיוקרתיים – וויסקי גלנפידיך. את הוויסקי מסוג גלנפידיך תוכלו למצוא במהדורות מספריות שונות, המסמלות את שנות היישון שהוויסקי עבר בחבית. וויסקי גלנפידיך מתאפיין בטעם מתוק, המתפתח בהדרגתיות לטעם מריר, המזכיר את טעמה של קליפת התפוח. וויסקי גלנפידיך מתאים במיוחד לאירוח יוקרתי ולארוחות בהן המוטיב המרכזי הוא גבינות.

פינלאגן

פינלאגן הוא וויסקי סקוטי סינגל מאלט מעושן, בעל ארומות וטעמים מיוחדים, בעל סיומת ארוכה ויבשה ומתאים במיוחד לאנשים שאוהבים וויסקי ואת הטעם המעושן.

לארח בסטייל עם וויסקי איכותי

ראינו אם כן כי אירוח יכול להיות מפגש קליל, או יוקרתי ומלא בסטייל, כאשר אחת האופציות העיקריות המשפיעות על רמת האירוח, היא האוכל והאלכוהול המוגשים בו, בדגש על וויסקי יוקרתי ואיכותי. כך, מגוון סוגי הוויסקי שהזכרנו, יכולים לסגור עבורכם את הפינה בכל הקשור לשדרוג האירוח והפיכתו לאירוח מלא בסטייל, שללא ספק יעיף לאורחים שלכם את הלסת.