הקמתם חנות מקוונת? הגיע הזמן לבחור חברת שליחויות לעסקים

תחומים עסקיים רבים עוברים כיום למרחבי הרשת ומקבלים צורה חדשה בדמות חנות אונליין. יש בכך הרבה הגיון. הקהל הישראלי בשל לרכישות ברשת, הוא בוטח בהליך ובאופן העברת התשלום. יש לרכישות אונליין הרבה יתרונות, החל מתהליך רכישה נינוח מהבית ועד הנוחות של קבלת המוצרים הביתה. ההגיון העסקי הוא שמכירות מחנות אינטרנטית יכולות להתבצע ללא תלות במיקום הגיאוגרפי. ניתן למכור מכל מקום לכל מקום בארץ. בשביל להצליח לעשות זאת, צריך לוודא ששירות המשלוחים שלנו עובד כשורה: שהוא אמין, מהיר, אדיב וגם במחיר תחרותי. בחירת חברת שליחויות היא קריטית להצלחה של עסק כזה, המשיכו לקרוא ותגלו בדיוק מדוע.

חברת שליחויות – לא סתם עוד ספק שירות

בתור בעלי חנות מקוונת אתם בוודאי יודעים שלקוח אשר ממתין יותר מדי זמן להזמנה, או שהיא מגיעה בקופסא פגומה, שבורה או רטובה – זהו לקוח מאוכזב. האכזבה שלו היא מכלל השירות אשר ניתן לו, כלומר מכם כעסק. הוא לא עושה את ההפרדה בראש בין החנות לחברת השליחויות. בדיוק בגלל זה, בחירה של חברת שליחויות שתעבוד איתנו היא עניין שיכול להיות מהותי בדרך להצלחה. מומלץ לעבוד עם חברות שרואות את הדברים עין בעין כמוכם ומציעות שירות שליחויות ייעודי לעסקים. בחברת מיידליורי הבינו בדיוק את הנקודה הזו והשיקו שירות כזה. מידע נוסף על השירות ניתן למצוא באתר שלהם. עוד תמצאו באתר שירותים שונים לנישות ספציפיות בהן שליחויות אקספרס, שליחויות משפטיות או שירותי משלוח לעסקי מזון.

ההתעמקות הזו במגוון תחומים ספציפיים בעולם השליחויות העסקיות היא מה שעושה את מיידליורי לשם נרדף למקצועיות. החברה עובדת עם מיטב ספקי השליחויות ויכולה לתת לכם את המחירים הכי תחרותיים ועדיין לשמור על רמת שירות גבוהה.

מה צריך לבדוק בחברת השליחויות שלכם?

לחברת השליחויות שתעבדו איתה צריכים להיות כמה נתוני פתיחה שהם מעין 'תנאי סף' לעבודה איתכם:

פריסה ארצית ללא חריגים

יש חשיבות רבה לתת שירות גם במקומות הגיאוגרפים היותר נידחים. חברת שליחויות טובה תדע לתת מענה לכל אותם מקומות.

שירות

חברה שעובדת עם עסקים גדולים תדע לייעל את תהליך ההזמנה. זה אומר קבלה של שליחויות חדשות באופן מהיר כאשר כל הפרטים ברורים והמחיר ידוע לכם מראש.

הקמתם חנות מקוונת? הגיע הזמן לבחור חברת שליחויות לעסקים

אמינות

חברת שליחויות מכובדת היא זו אשר יודעת לתת תשובות, אפילו אם קרתה תקלה באשמתה. זה עדיף על חברה שלא מספקת מידע כי היא מנסה להסתיר תקלות.

זמינות

חברת השליחויות שלכם צריכה להיות זמינה גם בזמנים פחות מקובלים, לפחות ברמת שירות הלקוחות.

יעילות

חברת השליחויות שלכם צריכה לעבוד באופן מסודר ומאורגן בכדי לספק נפחי שליחויות גדולים ללא תקלות, אפילו בזמנים של עומס.

מחיר

הסעיף האחרון הוא המחיר. אנחנו בהחלט לא ממליצים לבחור חברת שליחויות רק על פי המחיר, אבל הוא בהחלט מהווה שיקול גדול. עוד כדאי לדעת שלעיתים דווקא חברות השליחויות היקרות יותר, יתנו שירות פחות טוב. לעיתים מדובר בחברות עם נפחי עבודה זעומים ולכן הן לא יכולות להיות תחרותיות מספיק.

נכון, לא הרבה חברות יוכלו לספק את כל התנאים ברשימה הזו. בכדי למצוא אחת שכן, ניתן לפנות למיידליורי, להשאיר פרטים ולתת לצוות המנוסה שם להתאים לכם פתרון שליחויות אשר תפור לא רק על העסק שלכם כפי שהוא כיום, אלא לעסק שלכם כפי שאתם מתכננים שיהיה עוד שנה, שנתיים או חמש שנים מהיום.