המלצת היום: מצלמת גו פרו היא הגאדג'ט הבא שלכם

המאמר הזה מיועד לכל מי שנוהג לצלם מידי פעם, לא ממש משנה מה. למעשה, מדובר כמעט בכל אחד ואחת מאיתנו, נכון? מי שעוסק בספורט אתגרי, ישמח למצלמה שתוכל ללוות אותו. מי שמצלם וולוגים ישמח למצלמה עם יכולות צילום עצמי טובות אשר ניתן להשתמש בה בכל מקום. גם מי מאיתנו שיוצא לחופשה, לטיול או אפילו לשפת הים יוכל ליהנות מתיעוד טוב יותר הודות למצלמה מיוחדת בה יעסוק המאמר הזה.

ממציאים את עולם הצילום מחדש

בחברת גו פרו הבינו לאן מתקדם עולם הצילום. הוא הולך לכיוון של צילומי חוץ בתנאים שונים של רטיבות, אבק, חום וקור. הצילום כיום צריך להיות נגיש ובו זמנית לתעד באופן מושלם מזוויות צילום שונות ויצירתיות: מגובה הראש, מכידון האופניים, מחוץ לחלון המכונית או אפילו מהחלק התחתון של גלשן הגלים!

גו פרו היא מצלמה המאפשרת לכם לגלות מחדש את עולם הצילום ולצלם איך שאתם חושבים לנכון ללא הצורך להתחשב בתנאים מסוימים בגלל רגישות ציוד הצילום. למותג יש מגוון אביזרים המיועדים להפעלה יצירתית שלו: שלט רחוק, חיבור ראש, מוטות סלפי, מצוף לים ועוד רבים אחרים. תמצאו את מגוון המוצרים באתר ronlight המתמחה במותגים טכנולוגים מתקדמים. רונלייט הוא משווק רשמי של גו פרו ומציע בנוסף למבחר הגדול של אביזרים, גם שירות מעולה ומחירים תחרותיים. אם תרצו להתחדש בגאדג'ט שיגרום לכם להרבה הנאה – גו פרו הוא המוצר בשבילכם. בואו נבין חלק מהשימושים בו.

המלצת היום: מצלמת גו פרו היא הגאדג'ט הבא שלכם

גו פרו – פותח ים (תרתי משמע) של אפשרויות

קחו לדוגמה את חוף הים. באמצעות מצלמת הגו פרו תוכלו לצלם סרטונים הכוללים צילום 'רטוב' מתחת למים או מעל למים בסביבה של גלים למשל. אם אתם עוסקים בספורט ימי כלשהו כגון גלישת רוח, גלישת גלים, סאפ או צלילה – תוכלו ליהנות מאביזרים שונים בעזרתם תצמידו את הגו פרו לציוד שלכם ותתעדו את ההתרחשויות ללא כל הפרעה. התוצאות המתקבלות הן לא פחות ממדהימות.

בלוגרים למשל יכולים לעבור מצילום באמצעות הטלפון, הרגיש לפגעי מים ואבק, לגו פרו. זה יכול לשנות לטובה את האופי של הצילומים – יותר צילומי חוץ, יותר צילומים בגשם, תוך כדי נסיעה, בהליכה ועוד. הכיף בגו פרו הוא להשתמש בה באופן יצירתי וכאלו לא חסרים. ראינו כבר צילומים אשר מחברים את המצלמה לגלגל של אופניים, לאנטנה על סירה או לרחפן…

רכישת גו פרו

אנחנו ממליצים לרכוש גו פרו אצל משווק רשמי וחברה שיודעת לתת שירות טוב ומחירים טובים. רונלייט היא חברה כזאת. המצלמות מתחילות במחיר 949 ש"ח לדגם הHERO 7 SILVER אשר כבר מציע צילום איכותי 4K ועמידות במים. הדגם הכי משוכלל המוצע כרגע למכירה הוא הGO PRO MAX אשר מציעה שכלולים כמו צילום 360 מעלות, מערכת ייצוב, מסך קדמי ועוד היא נמכרת בכ2000ש"ח.

חלק גדול מההנאה בגו פרו הם האביזרים השונים. ברונלייט תמצאו מבחר עצום של אביזרים שונים אשר יאפשרו לכם למקם את הגו פרו שלכם על פני כל חפץ, אפילו אם הוא נע במהירות, שט על המים או עף באוויר. גו פרו הוא מותג המביא לא רק מצלמות פשוטות אלא פתרון צילום כולל למצבים מורכבים. אם אתם צריכים עצה בנוגע לדגם המתאים לכם או לאביזרים השונים – ברונלייט ישמחו לחלוק את ניסיונם המקצועי. רבים ממי שיענו לכם משתמשים במצלמות בזמנם הפנוי, כך שתוכלו לקבל עצה ממשתמש גו פרו מנוסה.