הכנה לקראת הצו הראשון: מדוע חשוב לבוא מוכנים?

בין אם אתם מתכננים לשרת בתור ג'ובניקים, או שמא אתם מתכננים לכבוש גבעות ודיונות חול עם 16-M מקוצר, אתם צריכים להגיע מוכנים לקראת הצו הראשון. הנה כל המידע שכדאי להכיר לפני הגעתכם למבחנים של צו ראשון, ובכלל להיכרות הראשונית שלכם עם צה"ל.

קודם כל ואולי הכי חשוב, הכול בסדר, אל תהיו לחוצים. נכון, מדובר בתהליך שייקבע את השירות שלכם בצה"ל, אבל תשתדלו לא להילחץ ביום הצו הראשון שלכם. בסופו של דבר, גם אם נראה לכם שאתם יודעים להתמודד יופי עם לחץ וסטרס, אתם חייבים לדעת שלחצים פוגעים ביכולות ההתמודדות שלנו עם לא מעט דברים בחיים ותהליכים שונים. אז בואו נקדיש כמה שורות לעניין של הירגעות ורגיעה לפני צו ראשון.

כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמגיעים לצו ראשון

אין ספק, מבחנים צו ראשון הם סוגי המבחנים שעשויים להלחיץ. יחד עם זאת, אם תגיעו לאחר שינה טובה וארוחת בוקר מעולה ומזינה, אתם לבטח שיכולים לשפר את ההתמודדות שלכם איתם. יחד עם שינה טובה וארוחת בוקר מזינה, אנחנו ממליצים לכם לבקר באתר YOUTUBE ולחפש תרגילי נשימה. בנוסף לתרגילי נשימה מועילים ביוטיוב, אתם תוכלו גם לחפש תרגילי יוגה מסוגים שונים, אפילו יוגה המערבת בתוכה גם מדיטציות שנועדו להזרים את מערכת הדם בגוף בצורה טובה יותר. בכל מקרה, חשוב לזכור כי מבחני צו ראשון בסופו של דבר ייקבעו את עתידכם ואת עתיד שירותכם בצה"ל.

הכנה לקראת הצו הראשון מדוע חשוב לבוא מוכנים

זכרו כי מבחני צו ראשון קובעים את עתיד שירותכם בצה"ל

מעבר לכך שמבחני צו ראשון יקבעו את עתיד שירותכם בצה"ל, זכרו גם כי במקרים מסוימים, השירות הצבאי עשוי להשליך על עתידכם בחיים. נכון, ייתכן שכרגע זה לא משהו שמעסיק אתכם, אבל סמכו עלינו, בעתיד תהיינה השפעות והשלכות על עתידכם הכללי בחיים. אמנם קיימים לא מעט תפקידים מוזרים בצה"ל, אך סיכוי רב שהתפקיד בו תשרתו במהלך השירות שלכם ייתכן לכם ניסיון וידע יקרים. בשורה התחתונה, לשירות הצבאי אכן יש משקל מסוים בעתידכם, למרות ששום דבר לא חקוק באבן. ישנם מספיק אנשים שהצליחו בחייהם גם ללא שרות צבאי של רמטכ"ל, אבל כמובן שיהיה חשוב בכל מקרה לשרת את המדינה באופן שהיא דורשת. בסופו של דבר, לכולנו יש כאן זכויות, אבל לכולנו גם יש כאן חובות.

הכנה למבחני צו ראשון: מבחנים פסיכוטכניים שכדאי להכיר מראש

אתם מוזמנים לעבור את השירות הצבאי שלכם על צדו הטוב ביותר, תוך שאתם ממלאים את חובותיכם כאזרחים, אבל גם את זכותכם לחיות בארצנו. תחשבו על זה לרגע בהיגיון, אם אתם כבר עומדים לשרת בצה"ל, יהיה עדיף להפיק מכך את התועלת המרבית. ובכדי להפיק מהשירות שלכם תועלת מקסימלית, כדאי להגיע לצו הראשון מוכנים. לכן, אנחנו ממליצים לכם על הכנה למבחנים פסיכוטכניים לצו ראשון. תוכלו להתייעץ עם בעלי ניסיון, לראות כיצד מבחני צו ראשון נראים, כיצד יש להתמודד איתם ועוד. שיהיה הרבה בהצלחה!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.