צריכים בדיקת קורונה? עם AIDG תוכלו לבצע בדיקות אנטיגן ו-PCR!

העידן בו אנו חיים עם מגפת הקורונה שהפכה במידה רבה לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, הוא כזה המחייב אותנו להיבדק אחת לכמה זמן ולספק תוצאות שליליות להימצאות הנגיף בגוף. בין אם מדובר על טיסה מתקרבת לחו"ל אזי יש להציג בדיקה שלילית, השתתפות באירוע חברתי גדול וחשוב כשאנו רוצים להיות בטוחים שאנו לא מסכנים אף אחד או בדיקה עבור מקום העבודה, חשוב שנצליח למצוא את המקום שיאפשר לנו בדיקות מהירות, יספק לנו את התוצאות בהקדם וכמובן יציע מחיר נוח ומשתלם. ובכן, אנו רוצים להכיר לכם את המקום המושלם לעשות את זה. מדובר על מכון מצוין בשם AIDG המציע מגוון רחב של בדיקות קורונה בהתאם לצרכים שלכם. הנה מה שחשוב לדעת על מה שהוא מציע ואפשרויות הבדיקות שעומדות בפניכם.

אלו בדיקות מציע מכון AIDG?

כשמדברים על בדיקות קורונה פרטיות, אנו רואים שיש יותר מסוג אחד של בדיקה בלבד וכי יש בדיקה מתאימה לכל סיטואציה שונה. אם כך, הנה הבדיקות שמציעה AIDG:

המסלול הרגיל

במסלול הזה תוכלו להגיע לאחת מנקודות הבדיקה הרבות בפריסה ארצית. זוהי בדיקת PCR שאת התוצאות שלה תקבלו לאחר 24 שעות לכל היותר מרגע לקיחת הדגימה. הבדיקה מתאימה הן לקיצור בידוד והן לטיסות ליעדים שונים לחו"ל והיא מאושרת כמובן על ידי משרד הבריאות. עלות הבדיקה 99 שקלים.

המסלול המהיר, תוצאות תוך 6 שעות בלבד

גם כאן מדובר על בדיקת PCR, רק שבניגוד למסלול המהיר תקבלו את תוצאותיה בתוך 6 שעות לכל המאוחר. שימו לב שהבדיקה הזו נעשית בנקודות שירות ספציפיות ולא בכל תחנת דגימה, כך שיש לברר מראש היכן ניתן לעשות אותה. גם הבדיקה הזו מתאימה לקיצור בידוד וטיסות ליעדים שונים בחו"ל וגם היא מאושרת על ידי משרד הבריאות. חשוב לשים לב כי המחיר שלה כעת זהה למחיר של המסלול הרגיל בעלות של 99 שקלים בלבד.

התו הירוק וטיסה ליעדים מסוימים בחו"ל

מעבר לבדיקות ה-PCR מציעה AIDG גם בדיקות אנטיגן מהירות בנקודות רבות בפריסה רחבה ברחבי הארץ. זהו סוג הבדיקה המהיר ואת התוצאות מקבלים במקום או למייל בתוך כעשרים דקות. שימו לב כי כיום מדינות רבות מכירות בבדיקה המהירה לצורך כניסה אליהן וכן מדובר על הבדיקה שמקנה תו ירוק למקבלי תוצאה שלילית ל-24 שעות. הבדיקה מאושרת על ידי משרד הבריאות ועלותה 34 שקלים בלבד.

צריכים בדיקת קורונה? עם AIDG תוכלו לבצע בדיקות אנטיגן ו-PCR!

היכן ניתן לעשות את הבדיקות?

שימו לב כי חברת AIDG מציעה מגוון רחב ביותר של נקודות פריסה בכל הארץ, החל מאזור באר שבע והדרום ועד לצפון הארץ. למשל, באזור הצפון תוכלו לעבור את הבדיקה בקריית שמונה, בקריית ביאליק, בעפולה ובנהריה. באזור השרון תוכלו להיבדק בנתניה ובכפר סבא. במרכז יש סניפים רבים בנתב"ג, באריאל, בראשון לציון, במודיעין ובתל אביב ובדרום תוכלו להיבדק במספר מוקדים כמו בבאר שבע, אשקלון ואשדוד וכן ניתן למצוא סניפים בירושלים ובסביבה.

איך נרשמים ואיך מקבלים את התוצאות?

ההרשמה לבדיקה היא פשוטה ונעשית באתר, שם גם תבחרו את נקודת הדגימה ואת המועד המבוקש. בעת ההרשמה תזינו את כתובת המייל שלכם ולאחר הבדיקה התוצאות יגיעו ישירות למייל שהזנתם.

בשורה התחתונה, בדיקות קורונה זה משהו שכולנו נדרשים אליו אחת לכמה זמן וזה בהחלט משתלם לעשות את זה דרך מכון AIDG שמציע כיום מגוון רחב של בדיקות, שירות מקצועי וזמנים מהירים לקבלת התוצאה.