מתנה מתאימה לגברים מעשנים

גברים אולי נראים קשוחים, אך גם הם כמו כל אחד אחר אוהבים לקבל מתנה, רק כשאישה מנסה לקנות מתנה לגבר היא לא פעם מפשלת, כי ראשית היא צריכה להבין שמה שהיא הייתה שמחה לקבל אינו קרוב למה שהגבר ישמח לקבל, ועל כן יש לחשוב כמו גבר, ואם זה לא עובד, יש לחשוב על התחביבים שלו ולקנות מתנה בהתאם, כאשר עבור גברים מעשנים (כן, גם עישון נחשב תחביב) תמצאו מגוון מתנות מגניבות שעשויות להיות מדויקות וממש רצויות, וכאן נציף ארבע חלופות.

מתנה לגברים מעשנים

גריינדר איכותי

ראשית רצוי לבחון מה הגבר אוהב לעשן וכמה הוא אוהב לעשן ורק מנקודה זו לחשוב על כיוון למתנה. כך למשל אם הגבר אוהב מדי פעם לעשן ירוק (או תערובת של צמחים אחרים), נראה שגם הוא ישמח לקבל גריינדר איכותי, כזה שמאפשר לקצוץ את הצמח באופן קל ויעיל. בנקודה זו נציין שכיוון שקיימים אינספור סוגים וכיוון שמדובר במתנה, מוטב להעדיף גריינדר איכותי ואף מעוצב, בהתאם לאופי של הגבר. כמו כן, יש לזכור שגברים פחות אוהבים לנקות אחריהם, וכל כן מוטב לרכוש את הסוג שמכיל 2 שכבות (שכבת גריסה לצד שכבת איסוף), אך אם רוצים ללכת על הטופ, רכשו גריינדר בעל 3 שכבות, מהסוג שאוגר באופן אידאלי את הקיף ומסייע למצות את הצמח עד תום.

קייס לטבק

כבר קניתם לו ארנק לפני שנה? אין צורך לוותר על הכיוון המנצח, רק שהפעם תלכו על כיוון מעט שונה, דומה לארנק אך לא מיועד עבור כסף. קייס לטבק הנו פריט פרקטי (כבר מזכה ב2 נקודות זכות) ואף אופנתי. אם רק תבדקו מעט, תמצא שלל דגמים מעוצבים ומרשימים שמיועדים במיוחד לגברים. מכאן שיש כאלו שעשויים מעור ויש כאלו שעשויים מבד, יש כאלו שמכילים תא לנייר גלגול ויש כאלו שכוללים רוכסן עבור שמירה הרמטית של החומר. התאימו בין אופי לעיצוב ותהיו בטוחים ששחקתם אותה.

וופורייזר

אם אתם מעניקים מתנה לגבר שאוהב לעשן בין היתר גם ירוק, מומלץ להעניק לו וופורייזר, במיוחד אם הוא טרם התנסה. מדוע? כיוון שמדובר בחוויית עישון שונה ומאוד איכותית, וכמובן כיוון ששיטת עישון זו נחשבת הרבה יותר בריאה. כמו כן, מוטב לזכור שמתנה אמורה להיות מוצר שלבד לא היו קונים, ועל כן וופורייזר כה אידאלי כמתנה – יכיר עולם חדש ויאפשר ליהנות מעישון ברמה אחרת, וזאת כיוון שפעולת האידוי ממצה את החומרים הפעילים שבצמח באמצעות אדים, כך שעשן אינו מעורב בתהליך ואינו פוגע בבריאות, באיכות ובטעם הסופי.

מתנה לגברים מעשנים

מארז מתנה

אוהבים את הקונספט של מארז מתנה? ובכן גם בתחום העישון ניתן למצוא כאלו. כך למשל יש מארזי מתנה שכוללים נרתיק לקססונית, שואב אבק שולחני, פייפ, מצית מיוחד ומאפרה, ויש מארזים שכוללים גריינדר, ניירות גלגול ומכשיר אידוי. קיימים אינספור מארזים ועל כן מוטב לבדוק ולמצוא את הסוג הרצוי, ופה נציין שגם ישנה משמעות לנראות החיצונית של המארז, ועל כן כל עוד הוא מציע קופסת עץ מהודרת, או אפילו קופסת קרטון מעוצבת, סך המתנה תהיה מרשימה.

לעשן לכבוד השנה החדשה

בין אם תבחרו באופציה כזו או אחרת, תמיד ניתן לשקול להוסיף ברכה, ואם ממש מבקשים לפנק, אז תשדרגו את המתנה עם חומר עישון איכותי, ולו בכדי שתוכלו לעשן ביחד לכבוד השנה החדשה. מה עם עוגה ונרות יום הולדת? ברור שצריך – במיוחד אם לאחר עישון המתנה תהיו במנצ'יז, חומר למחשבה.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.