המוצרים לתינוקות שאתם יכולים לחסוך בהם בקלות

מוצרים לתינוקות

יש דברים שהורים לומדים ממש לאט (למשל כיצד ללמד את הילד לישון), אך יש דברים שהורים לומדים ממש מהר, כאשר את התובנה הבאה: ילדים זו הוצאה יקרה, מגלים כבר בימים הראשונים. אי לכך טוב לדעת שלצד שורה ארוכה של מוצרים שילדים קטנים צרכים ולצד העובדה שחיתולים אינם זולים (וצריך מהם מלא), כן ניתן לחסוך, ולו אם רק יודעים היכן לרכוש ומהו מחיר הוגן.

רכישה מושכלת

מבקשים להתנהל באופן אחראי וחסכוני? אל תמהרו לרכוש ברשתות הגדולות, אלא ראשית תבדקו מה ניתן לרכוש במחיר מציאה באמצעות רכישה מקוונת – דרך אתר איביי בעברית. מכאן שאין צורך להתעסק עם תרגומים או לצאת מהבית, אלא כמה דקות מול המחשב עשויות לסייע לכם לסגור את הפינה: לרכוש בדיוק מה שמבקשים לצד מחירים שווים. סקרנים מה תמצאו באתר? להלן רשימה מבטיחה (וזולה):

מוצרים איכותיים ומוזלים

  • בקבוקים – כל תינוק צריך לפחות שלושה בקבוקי אוכל ושתייה, בין אם הם יונקים ובין אם הם מתבססים על תמ"ל. מכאן שבמקום לשלם כמה עשרות שקלים על כל בקבוק, טוב לדעת שאפשר למצוא באתר מגוון בקבוקים של חברות מובילות לצד עלות כדאית, כך שכבר חוסכים כמה עשרות שקלים, אותם תוכלו להוציא על חיתולים.
  • אקססוריז לעגלה – תינוקות נמצאים לא מעט בעגלה, ועל כן טוב לדעת שניתן להפוך את השהות בעגלה להרבה יותר נוחה, הן לכם ההורים והן לזאטוט הקטן. באתר תמצאו שלל משחקים לעגלה, תיק ייעודי לעגלה, מתקנים לבקבוק, שמיכות עגלה שוות ועוד.
  • בגדים – בין אם יש צורך בעוד זוג מכנסיים ובין אם לא עומדים בפני העיצובים המתוקים שמיועדים עבור הקטנטנים, תמיד טוב לדעת שניתן לקנות בגדים איכותיים ומרהיבים במחירים נמוכים, כך שאין צורך להתפשר, אלא לרכוש גם מזה וגם מזה, פשוט כי המחיר שולי.
  • מוצרים גדולים – ידוע שיש כמה מוצרים שנחשבים יקרים עבור רכישה, וכאן נכנסים לרשימה מושב בטיחות לרכב, עגלה ומיטת תינוק. אי לכך טוב לדעת שגם מוצרים גדולים ויקרים ניתן לרכוש דרך אתר איביי בעברית, משמע טוב לדעת שגם במקרה זה אפשרי לחסוך לא מעט, וזאת מבלי להתפשר על החברה הרצויה ועל רמת האיכות.
  • צעצועים – צעצועים מאוד חשובים עבור תינוקות, אם עבור ההתפתחות ואם עבור הזמן שהם "קונים" לנו ההורים, זמן שמאפשר להתעסק גם בדברים אחרים. אי לכך טוב לדעת שיש באתרים מקוונים שלל צעצועים שווים, חכמים וזולים, כך שפשוט משווים, מתלהבים ומזמינים.

מוצרים לתינוקות

טרם רכישה

לאחר שעברנו על כמה דוגמאות של מוצרים שניתן לרכוש יותר בזול ובאופן יותר נוח, נעצור ונבהיר שגם אם טרם הרכישה בלתי אפשרי להחזיק ביד את המוצר ולבחון אותו, עדיין כן אפשרי לבצע סקר שוק. כיצד? קוראים ביקורות, בוחנים איזו חברה עומדת מאחוריו, בוחנים חומריות וכמובן שגם עמידה בתקנים.

רעיון למתנה

לבסוף נציין שלאחר שמוצאים אתרים שווים עבור רכישת מוצרי תינוקות, מומלץ לשאוב מהם רעיונות עבור מתנות, וזאת כי הם מציעים שלל מוצרים שווים. כמו כן, ניתן לחוש בנוח לבקש מוצר כזה או אחר כמתנה, ולו כי המחירים יחסית נמוכים. עוד נציין שאם המחיר עדיין יקר, אך עדיין ממש רוצים לקבל את אותו מוצר, תמיד ניתן להציע לכמה אנשים (כגון קבוצת חברים או בני משפחה) להתאגד ביחד עבור רכישה, כך שגם כל אחד יוציא פחות, גם תרגישו בנוח וגם תקבלו בדיוק מה שרוצים.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.