מעוניינים בביטוח דירה? כדאי שתכירו את חברת ביטוח בטאץ'

היכרות עם מאפיינים שונים של חברת ביטוח שפועלת בשיטה של "סוכן אובייקטיבי" רלוונטית מאוד למי שמחפשים ביטוח דירה. במאמר הבא נסביר מה היתרונות של השיטה, כיצד היא באה לידי ביטוי ועבור מי היא מיועדת.

בשנת 1995 הוקמה חברת טאץ' ביטוח וכיום היא מעסיקה מעל 100 עובדים שנותנים שירות למעל 90 אלף לקוחות בפריסה ארצית רחבה. בניגוד לחברות ביטוח אחרות, Touch פועלת במודל היברידי והיא מאפשרת לכל לקוח לעבור תהליך שבו מתאימים לו אישית את הפוליסה.

מה המשמעות של סוכן אובייקטיבי?

טאץ' היא ברוקר ביטוח דיגיטלי שעובד לפי מודל שמיושם בהצלחה שנים רבות בארצות הברית. המודל מבוסס על שיטה של סוכן אובייקטיבי, בה קיימים דמי ניהול אחידים. בשביל להציע דמי ניהול אחידים ונמוכים ועל מנת לאפשר לכל לקוח לרכוש פוליסת ביטוח בהתאמה אישית, טאץ' מבססת את עיקר הפעילות שלה על הדיגיטל והאינטרנט.

פלטפורמה דיגיטלית אחת – כל סוגי הביטוחים

הפלטפורמה הדיגיטלית של טאץ' פועלת ישירות מול לקוחות הקצה וללא אינטרס למכור ביטוחים של חברה מסוימת. מהרגע שבו מנטרלים את הרצון למכור רק פוליסות של חברת ביטוח מסוימת, מחזירים את הכוח לידיים של הלקוחות. פרקטית, זה אומר שבאמצעות המודל של טאץ' ניתן להציע לכל מבוטח את הביטוח הכי מדויק ומותאם אישית – במחיר אטרקטיבי במיוחד.

 

 

מתי צריך לקנות ביטוח דירה?

הפלטפורמה של טאץ' מציעה המון יתרונות שבולטים בעיקר כאשר רוצים לקנות ביטוח דירה. ביטוח כזה אפשר לקנות כאשר עוברים דירה, רוכשים בית חדש, מוסיפים תכולה ועוד. בנוסף, ניתן לבחור האם לבטח רק את התכולה, רק את המבנה או גם וגם. אם למשל לוקחים משכנתא מהבית, ביטוח של המבנה הוא חובה. מבחינת ביטוח התכולה, הבחירה היא של הלקוחות.

היתרונות של ביטוח דירה דרך טאץ'

חברת טאץ' מאפשרת לכל בעלי הבתים והדירות לקנות בהתאמה אישית רק את הפוליסה שנכונה עבורם. התאמה אישית של הפוליסה כוללת למשל הוספת סעיפים מסוימים והורדת סעיפים אחרים, או השוואה בין התנאים מבחינת פרמיה חודשית. כמו כן, הרכישה של הביטוח מתבצעת גם היא דרך האתר ובתהליך היברידי שכולל חיתום פיזי של בעלי מקצוע מורשים ומוסמכים.

השלבים של רכישת ביטוח דירה

אין צורך בניסיון קודם או בידע טכני מסוים על מנת ליהנות מהיתרונות של טאץ' כפלטפורמה דיגיטלית. אם למשל מעוניינים להשתמש בפלטפורמה הזו כדי לקנות ביטוח דירה, צריך בשלב הראשון להיכנס ולבחור את הביטוח הרלוונטי מבין מגוון הביטוחים הקיים. לאחר מכן, מרכיבים פוליסה ומקבלים הצעת מחיר לפי הביטוח שמותאם אישית לקהל היעד והלקוחות. בשלב השלישי, מסיימים את תהליך הרכישה בכמה צעדים פשוטים וזהו.

כל מה שצריך לבדוק לפני שבוחרים ביטוח

האמת היא שרכישה ספציפית של ביטוח דירה היא רק דוגמה לתהליך ארוך יותר שאותו צריך לעבור גם כדי לקנות ביטוחים אחרים לגמרי. כך לדוגמה כדאי לנצל את ההזדמנות של רכישת ביטוח מן הסוג הזה על מנת לבדוק מהם תנאי השירות בפוליסה, איזה המלצות יש על כל חברת ביטוח, מה קובע החוק מבחינת הפרמיה שמותר לה לגבות וכן הלאה.

כמו כן, ניתן להשתמש במדד השירות של משרד האוצר ולמעשה לקבל המלצות מלקוחות קיימים. אם משלימים את התהליך המלא של השוואה בין פוליסות ביטוח לפי פרמטרים אובייקטיביים, מגדילים את הסיכוי לבחירת ביטוח אטרקטיבי. באתר של טאץ', ניתן לעשות את זה תחת קורת גג אחת ובמסודר.