מאבטחה ועד מצלמות – השירותים הנלווים שחברות התקשורת בארץ מציעות 

היום זה כבר ממש לא מספיק להציע שירות אחד כשמדובר בחברות התקשורת המובילות. אם בעבר, חברה הייתה יכולה להתמחות בענף אחד בלבד (נניח מכירת קווים סלולריים) הרי שהיום זה פשוט לא מספיק. השחקנים הגדולים בענף התקשורת, והאמת שגם שחקנים קצת יותר קטנים, מבינים את הצורך הגובר של אנשים בשירותים המתכללים בעבורם את הכל. אם נקביל את זה רגע לעולם המזון, אף לא רוצה לקנות ירקות, קטניות ומוצרי חלב בשלושה מקומות שונים נכון? כולנו מעדיפים לקנות את כל המוצרים בחנות אחת, גם אם זה אומר שזה יעלה לנו קצת יותר כסף. את זה בדיוק מבינות היום חברות התקשורת ובדיוק בגלל זה הן מציעות בנוסף שירותים נלווים מצוינים שהופכים את הבחירה בהם לסופר משתלמת. על איזה שירותים בדיוק מדובר? ובכן, כל חברה מציעה דברים קצת שונים, אבל הנה כמה מהעיקריים והנפוצים שבהם.

ספק ותשתית אינטרנט

אוקי, אמנם לא מדובר כאן בשירותים שהם נלווים כל כל אלא יותר בשירותים מרכזיים, אבל חייבים לומר רגע מילה על החיבור שלהם יחד. האמת היא שקשה להבין את מי שעדיין בוחר בספקים נפרדים לתשתית וספק אינטרנט. חברות טובות ומנוסות כמו ספק אינטרנט ITC מציעות את השירותים הכה משלימים הללו ביחד ואין ספק שזו הדרך הנוחה ונכונה ביותר להתחבר אליהם. קודם כל זה מאפשר לקבל חשבונית אחת הכוללת את כל השירותים שאנו משלמים בעבורם ושנית, במקרים של תקלות, יש גורם אחד בלבד לפנות אליו שמסייע ופותר בעיות ולא צריך לרוץ הלוך ושוב בין הספקים.

שירותים נלווים שמציעות חברות תקשורת

מערכת אנטי ספאם

בלי שום שירות נלווה מצוין שניתן לקבל מחברות התקשורת המובילות כמו ITC למשל. מערכות האנטי ספאם עובדות בצורה מקוונת ולא מצריכות התקנה על המחשב. הן חוסמות למעשה כל פרסום או אתר ספאם שקופץ אך הדבר הכי חשוב, הוא שהן מונעות מאיתנו את האפשרות להיכנס לאתרים זדוניים שעשויים להזיק למחשב שלנו. בנוסף, דרך המערכת ניתן להגדיר מראש בצורה ידנית אתרים אליהם לא ניתן להיכנס והיא גם מונעת הורדה של חומרים מזיקים למחשב.

כתובות IP

שירות מצוין שמספקות חברות התקשורת ומתאים בייחוד למי שרוצה לשתף מדפסות למשל, או לשלוט מרחוק במצלמות אבטחה נניח. חוות דעת על ספק אינטרנט ITC מצביעות על כך שמשתמשים שרכשו דרכה כתובות IP נהנו משירות מהיר ומקצועי וגם ממחירים משתלמים במיוחד.

פתרונות אבטחה מתקדמים

השירות הזה הוא חשוב ורלוונטי גם ללקוחות פרטיים וגם לחברות וארגונים בכל הגדלים ומכל הסוגים. אבטחת מידע היא היסוד לחווית אינטרנט טובה ובכלל לשימוש נכון באינטרנט ובהחלט אפשר להיעזר בפתרונות המעולים שמציעות חברות התקשורת. בין השירותים השונים ניתן למצוא למשל הגנה ושמירה על נתוני כרטיסי אשראי ואבטחה מקסימלית לכלל המכשירים האישיים בבית.

 

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.