נוגד חרדה ונדודי שינה: הכירו את תוסף התזונה וולריאן

בצל הקורונה לא מעט ישראלים מדווחים על חרדה אשר משפיעה לא רק על שגרת החיים אלא גם על איכות השינה. אם אתם סובלים מבעיות שינה וחרדה, זה הזמן להכיר את תוסף התזונה אשר יכול לתרום לצורך שינה טובה ועמוקה.

סובלים מנדודי שינה? אתם לא לבד

בחצי השנה האחרונה ועם הופעתו של נגיף הקורונה רבים נאלצו לעזוב את מקום עבודתם וכן להתרחק מהסביבה הקרובה, מה שגרם ללא מעט חרדות אשר משפיעות על שגרת היום יום כמו גם על איכות השינה. כאשר איכות השינה שלנו נפגמת, כל תפקודי הגוף נפגמים גם הם ולכן חשוב מאוד לעלות על הבעיה בהקדם ולהבין כי ישנו קשר אדוק בין חרדה ונדוני שינה. עולם הרפואה האלטרנטיבית ובפרט תוספי תזונה הולכים ותופסים תאוצה, וזאת בשל שורה ארוכה של מחקרים אשר במסגרתם עלה כי בשל התמציות הטבעיות אשר מצויות בתוספי התזונה ניתן לחזק את מערכות הגוף ובפרט מערכת החיסון וכן תורם באופן משמעותי להפחתה בעוצמת החרדה. אחד מתוספי התזונה הטובים ביותר אותו כנראה עוד לא הכרתם הוא ולריאן. ניתן להשיג תוספי ולריאן בחנויות טבע, ובכך להעניק לעצמכם את היכולת להפחית בעוצמת החרדה וכן להירדם בקלות יותר.

נוגד חרדה ונדודי שינה- הכירו את תוסף התזונה וולריאן

מה הופך את ולריאן לתוסף תזונה איכותי?

תוסף התזונה מבוסס על צמח הוולריאן אשר גדל באזור אירופה ואסיה. מדובר בצמח בו נעשה שימוש זה למעלה מ 4,000 שנה, והוא מסייע להירגע בזכות ריכוז הרכיבים הפעילים אשר ידועים ביכולת שלהם לווסת את מערכת העצבים של הגוף, ובהתאם לכך לתרום להפחתה משמעותית בעוצמת החרדה. נוסף לכך, בצמח מצויים נוגדי חמצון אשר נמצאו בשורה של מחקרים כיעילים לצורך הירדמות, בעיקר בעבור מבוגרים אשר סובלים מנדודי שינה. מאחר ומדובר בתמציות טבעיות בלבד, אין תופעות לוואי ונסיינים של תוסף התזונה דיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד כתוצאה מתרכובות הבריאותיות וכן ההשפעה אותה ניתן לקבל בזכות שימוש קבוע בתוסף התזונה.

איזון גוף ונפש לצורך אורח חיים בריא

אורח חיים בריא מהווה חלק בלתי נפרד מהבריאות הנפשית שלנו. במצבים קיצונים כמו היום, כאשר נגיף משתולל וצרות מגיעות בצרורות ניתן בהחלט לסייע לגוף שלנו באמצעות תוסף תזונה ולריאן אשר נחשב לתוסף תזונה מוביל ומומלץ במיוחד, בשל התכונות הייחודיות של הצמח וכן הריכוז הגבוה של נוגדי חמצון אשר משפיעים לא רק על איכות השינה ועל הרוגע אלא גם יכולים לסייע בעבור חיזוק בריאות הלב וכלי הדם וכן הקלה בכאבי מחזור. מדובר בתוסף אשר נבדק מחקרית והוכח כיעיל, ועל כן אם אתם מתקשים להירדם והחרדה שולטת – זה הזמן לבצע רכישה אשר יכולה לתרום באופן משמעותי לאיכות החיים ובייחוד לאיכות השינה שלכם.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.