איפה כדאי לקנות חומרי יצירה?

עולם היצירה הוא רחב, כך שיש לא מעט חומרי יצירה שונים ומיוחדים שמאפשרים ליצור שלל תוצרים מרהיבים. אם גם אתם עוסקים ביצירה או מתכננים להתחיל ליצור – הכתבה הזו היא בשבילכם. הכנו בעבורכם מדריך מיוחד לרכישת חומרי יצירה. שנתחיל?

חומרי יצירה

חנויות יצירה ייחודיות

אם בעבר רכשנו את חומרי היצירה בשלל חנויות, הרי שכיום יש חנויות ייעודיות לרכישת חומרי יצירה, כמו גרפוס חומרי יצירה, חברה בעלת כמה וכמה סניפים ברחבי הארץ, לרבות באזור ירושלים והמרכז. כמו כן, ברשימת חנויות היצירה ניתן למנות גם את רשת הובילי, ארטא, מאי ארט, הוביקס וחנויות נוספות.

כדאי לברר אילו חנויות יצירה קיימות באזור מגוריכם – תופתעו לגלות שיש לא מעט חנויות (בין אם רשתות ובין אם חנויות פרטיות).

חומרי יצירה לילדים

חומרי יצירה בעבור ילדים חייבים להיות חומרים איכותיים ולא רעילים, החל מחימר קל ועד לדבקים מסוגים שונים. ברשת "גרפוס" אותה ציינו מעלה, ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי יצירה לילדים, כשניתן לבצע רכישה מקוונת דרך אתר החברה או לחלופין להגיע לאחד הסניפים. כמו כן, גם בחנויות לעיצוב הבית כמו "איקאה" או חנויות הלואו קוסט בתחום, תוכלו למצוא שלל חומרי יצירה לילדים כמו בריסטולים צבעוניים, צבעים ועוד. מלבד זאת ישנן חנויות שכונתיות כמו "דרור ליצירה" ברמת גן, "המרכז לאומן" בבאר שבע וחנויות נוספות בהן ניתן למצוא חומרים שמתאימים הן לילדים והן למבוגרים.

תחום הסקראפבוקינג

אחת הנישות בעולם היצירה שמורה לחובבי הנייר, והיא קרויה סקראפ או סקראפבוקינג. למעשה מדובר ביצירה שמתבססת על נייר ובמהלכה יוצרים בעיקר אלבומים וכרטיסי ברכה. ישנן חנויות ייעודיות לחומרי יצירה לסקראפ בלבד, כשניתן להגיע אל החנויות הללו או לחלופין לבצע רכישה באמצעות הרשת (כמעט כל החנויות מוכרות את מוצרי היצירה גם באופן מקוון). רוב החנויות הללו ממוקמות במרכז הארץ (למעט כמה חנויות בודדות), ומחזיקות בשלל מוצרים של חברת "גורי לינרו" שמספקת מגוון ציוד ליצירה בנייר כמו מנקבי צורות מיוחדים. כמו כן, חברה נוספת שכדאי להכיר היא חברת "סופרקיט" שמייצאת אף היא מוצרים לחנויות יצירה שונות ברחבי הארץ.

אם תהיתם מה ההבדל בין חנויות הסקראפ השונות נציין כי כל חנות מאפשרת לצרכנים לרכוש קארדסטוקים (דפים קשיחים נטולי חומציות) בעיצוביים ייחודיים ומקוריים. לרוב, החנויות הללו מחזיקות במעצבות גרפיות שמעצבות בעבורן את הקולקציות השונות של הדפים המעוצבים, כך שבכל חנות ניתן לרכוש דפים מדליקים ויפיפיים. כמו כן, ניתן למצוא בחנויות הללו גם דפים מעוצבים מחו"ל כמו גם דפים של מעצבים מוכרים בתעשייה.

 

יש מגוון רחב של חנויות יצירה ברחבי הארץ, ולמרבה ההפתעה מדובר בחנויות איכותיות שמחזיקות ציוד ייחודי במחירים נוחים במיוחד. רוב החנויות מאפשרות לצרכנים לרכוש גם בצורה מקוונת, כך שאם החנות הרצויה אינה שוכנת באזור מגוריכם, עדיין תוכלו לבצע רכישה ולהצטייד בחומרי היצירה האידיאליים בעבורכם.

יצירה מהנה!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.