מדפסות Brother: המותג המוביל בעולם אצלכם בבית!

בחירה של מדפסת ביתית יכולה להיות משימה מבלבלת. למרות שמדובר בצרכים ביתיים, קיימות גם מגבלות שונות ובראשן תקציב. מדפסות ביתיות צריכות לתת מענה רחב של פתרונות. הן צריכות לשמש להדפסות של מסמכים שונים או אפילו מאמרי או חומרי קריאה מקצועיים. בעבודה מהבית, המדפסות הללו ישמשו כמדפסות משרדיות לכל דבר. בנוסף, מדפסת ביתית צריכה לתת מענה לשימושים של ילדים ובני נוער. עליה להיות ידידותית לשימוש ולהדפיס גם בצבע. עלויות התחזוקה שלה צריכות להיות נמוכות, אך יחד עם זאת, היא צריכה להיות איכותית מספיק בכדי להדפיס למשל תמונות על ניירות פוטו או ברכות שונות. כיום, יש יצרנים שונים ומותגים שחלקם מוכר יותר או פחות. מעטים מהם מציעים את מה שברודר מציעה בתור מותג ולמעט מדפסות יש גב של חברה גלובלית אשר נמצאת בתחום כבר עשרות רבות של שנים. בבחירת המדפסת הבאה שלכם, שיקלו ברצינות את הדגמים השונים של ברודר כי הם נותנים הרבה ערך לכסף ומציעים איכות ללא פשרות. בואו נבין מדוע.

עלויות תפעול ללא תחרות

ציינו את נושא המחיר ועלויות התפעול ויש לכך סיבה טובה. בשימוש ביתי, כל עלויות התפעול נופלות על המשפחה. הן לא מקוזזות כהוצאה כמו בעסק, ולכן יש להן משמעות מיוחדת. מדפסות ברודר מתוכננות כך שהן מדפיסות יותר דפים לאותה כמות הדיו. ראשי ההדפסה של המותג עברו מקצה שיפורים ופיתוחים לאורך השנים כך שהם עמידים ומסוגלים להתמודד עם מגוון סוגי דיו תחליפיים. החלפת ראשי דיו או טונרים הם עיקר עלות התפעול של מדפסות ביתיות. ניתן להשיג אותם בקלות כשהם מתרוקנים בעלויות נמוכות ברכישת דיו או טונר תחליפיים. טונרים תחליפיים צריכים להגיע כמובן מספק אמין אשר מבצע בדיקות איכות קפדניות למוצרים השונים. גם בנושא הדיו והטונרים יש למשל משמעות לתאריך ייצור ומועד בו פג תוקף המוצר. אצל משווק חזק, לא צריכה להיות בעיה של מוצרים ישנים אשר שוכבים על המדף.

מדפסות Brother: המותג המוביל בעולם אצלכם בבית!

איכות הדפסה

איכות ההדפסה נמדדת בכמה מדדים שונים. ראשית, יש את איכות הצבע המתקבל. צבעי דפוס בנויים מ'ציאן' שהוא הצבע הכחול, 'מג'נטה' – הוא האדום, צהוב ושחור. השילוב שלהם צריך להיות מדויק וכל סטיה קטנה יכולה להפוך ולבלבל את הצבעים המתקבלים. כך למשל גווני עור בתמונות יכולים לצאת מאיזון. מדפסות ברודר עוברות תהליך מתמיד של פיתוחים שונים אשר מוודאים דיוק צבע מקסימלי. הפיתוחים הללו הם בתחום ראשי הדיו ומערכת הטונרים וגם בתונת עיבוד התמונה עצמה המגיעה עם המדפסות. מבחנים רבים כבר נעשו והדגימו את הצבעים החיים המתקבלים בהדפסה עם מדפסות ברודר. לא לחינם זהו המותג המוביל גם במדפסות מקצועיות.

אספקט נוסף של איכות ההדפסה הוא הרזולוציה. יש לו משמעות לכל סוגי ההדפסות. כאשר מדובר בטקסטים, רזולוציה גבוהה מאפשרת קריאה נעימה יותר של האותיות והיא אפילו מונעת עייפות לאורך זמן. כאשר מדובר בתמונות, רזולוציה גבוהה מאפשרת הנאה גדולה יותר ו'חיים' הניכרים מהתבוננות בתמונות המודפסות. רזולוציה גבוהה מתקבלת מרכיבים מדויקים, מהרכבה ברמה הכי גבוהה וכמו שציינו – משימוש בתוכנת עיבוד תמונה אשר יודעת להפוך קובץ תמונה דיגיטלי להדפסה מהממת, שתייצר תמונות יפות ואיכותיות שאיתן תוכלו לעצב את הבית שלכם, את המשרד שלכם וכדומה.

הגדולה האמיתית של ברודר היא בכך שהם מטיבים להציע את איכויות ההדפסה הכי גבוהות שיש ביחד עם מהירות הדפסה גבוהה ומעל לכל – אמינות ללא פשרות. חלק גדול מההצלחה של המותג נובע מכך שהמדפסות שלו פשוט נותנות ביטחון שכאשר נרצה להדפיס בהן דבר מה, לא ניתקל בבעיות והודעות שגיאה שונות.