אתר עותקים מציג: מהדפסות ועד מתנות וחוויות לכל המשפחה

צריכים להדפיס כל מיני דברים? ובכן – זה ממש לא משנה אם מדובר על חומר ללימודים לקראת מבחן, אם זאת עבודה שאתם צריכים לכרוך ולהגיש בצורה מסודרת, אם מדובר על מתנות דקורטיביות עם תמונות מרגשות או כל הדפסה אחרת – אתם כנראה רוצים להיות בטוחים שתקבלו עבודה טובה ומקצועית, שהדברים יהיו מוכנים עבורכם תוך זמן קצר ושתוכלו לקבל אותם מהר ככל הניתן. מתוך כך אנשים מחפשים שירותים שונים במקומות אחרים, אך כיום שווה לדעת שאפשר לקבל את כל הדברים הללו במקום אחד ובמחיר סופר נוח ומשתלם. המקום הזה נקרא אתר עותקים וזהו למעשה בית דפוס אינטרנט מוביל שמרכז את כל הדברים הללו גם יחד. אם אתם צריכים הדפסות מיוחדות במחירים משתלמים זה המקום המושלם לעשות את זה וזה מה שחשוב לדעת על האתר.

אודות האתר

ראשית, חשוב לדעת כי עותקים סטור זהו למעשה מיזם ייחודי וחדשני של בית דפוס אינטרנטי. כלומר, במקום לחפש שירותים ספציפיים בבתי דפוס, כל מה שאתם מחפשים נמצא באתר. ניתן למצוא את כל סוגי המסמכים ושלל אביזרים שניתן להדפיס עליהם, להעלות בעצמנו תמונות שנרצה להדפיס ופשוט לנהל את כל ההדפסות שלנו בקלות בפלטפורמה חדשנית ונוחה במיוחד. מעבר לכך, בגלל שמדובר על בית דפוס ותיק וגדול במיוחד הוא יודע להציע את המחירים הטובים ביותר על כלל המוצרים וזה כבר מאפשר לנו חיסכון אדיר ומשמעותי.

חוברות ומסמכים

בראש ובראשונה חשוב לדבר על האפשרות להדפסת חוברות ומסמכים באתר עותקים. ניתן למעשה לבחור מתוך כמה וכמה אפשרויות כגון סליל מתכת עם שקף ובריסטול, ספירלה שחורה עם שקף ובריסטול, כריכה עוטפת רכה מודפסת על 300 גרם, שאלונים עם סיכה בפינה ועוד. ההדפסה בשחור לבן דרך אתר עותקים היא הזולה ביותר בארץ. כמו כן הם מציעים מחיר מבצע משתלם של 29 אגורות לעמוד בלבד להדפסה צבעונית במקום 75 אגורות. עוד אפשרות היא הדפסה על נייר ממוחזר אקולוגי ב-12 אגורות לעמוד בלבד.

אתר עותקים מציג: מהדפסות ועד מתנות וחוויות לכל המשפחה

מתנות וחוויות

מעבר להדפסת מסמכים תוכלו להדפיס באתר עותקים גם מתנות מדליקות ומיוחדות. בלוקים יפים מעץ או מקריסטל זכוכית, מגנטים יפים למקרר, פד לעכבר, לוחות שנה במגוון גדלים, חולצות למבוגרים ותינוקות, כפפת תנור למטבח או סינר בישול, קלמרים, תיקים, שקי כביסה והרשימה עוד ארוכה. אלו בלי ספק מתנות נהדרות ששווה להעניק לאנשים שאוהבים וכן רעיון מצוין למתנות לקבוצות, ועדי עובדים, מסיבות סיום וכן הלאה.

משלוחים מהירים במחירים משתלמים

הדבר המעניין והחשוב ביותר שצריך לדעת לגבי אתר עותקים, זה שעל כי מדובר על עסק הממוקם בבאר שבע הוא רלוונטי לכולם עם משלוחים מהירים במחירים סופר משתלמים בפריסה רחבה לכל רחבי הארץ. כך למשל עלות המשלוח לנקודות BOXIT או לחנויות איסוף בערים שונות בארץ בהזמנה מעל 50 שקלים ועד 100 שקלים הוא 10 שקלים בלבד. מ-100 ועד 150 תשלמו חמישה שקלים בלבד וכל משלוח מעל 150 שקלים יגיע אליכם בחינם. משלוח עד הבית יעלה לכם 25 שקלים בלבד עם מוצרים מעלה 100 שקלים, 15 שקלים בלבד בהזמנה של מוצרים מעל 200 שקלים ובכל הזמנה של מוצרים מעל 300 שקלים המשלוח עד הבית הוא חינמי לחלוטין.

לסיכום הדברים, אין ספק שאתר עותקים מביא אלינו שירות ייחודי ועדכני. הוא מתאים לסטודנטים, למי שמחפש מתנות יפות ומקוריות ובעצם לכל מי שזקוק להדפסה מהירה ואיכותית בזמן קצר. אם גם אתם מדפיסים דברים מפעם לפעם אנו בהחלט ממליצים להכיר את אתר עותקים.