שירותי משרד במיקור חוץ לעסקים: יתרונות שלא ישאירו אתכם אדישים

עולם העסקים עובר מספר שינויים בשנים האחרונות כאשר רבים מהם נסובים סביב הרעיון של מיקור חוץ. לכל עסק יש את היכולות שלו והיתרונות היחסיים שהוא יודע לייצר. כל פעילות שאינה קשורה ישירות לעיסוק הראשי של העסק היא בעלת פוטנציאל להתייעלות על ידי מיקור חוץ. קחו לדוגמא מזנון למשל. בעבר, חברות וארגונים רבים היו מנהלים את המזנון לעובדים אשר בתחומם. כך מצאו את עצמם מפעלים תעשייתיים שונים מנהלים למעשה מסעדה בשטחם – טבחים, הזמנת חומרי גלם, עמידה בתקנות תברואה ועוד. מיקור החוץ שם סוף לבעיות הרבות שנבעו מהסידור הזה. חברה חיצונית המתמחה בהסעדה לקחה אליה את האחריות והמפעל קיבל שירותי הסעדה כפופים לחוזה מפורט, כאשר כל שעליהם לעשות הוא לעמוד בחלק שלהם בעסקה ולשלם את מה שנקבע. כיום, מבוצעת חשיבה דומה בכל הנוגע לשירותי משרד. הנושא לא חדש אבל יש לו עוד מקום להתרחבות ולהטמעה בעסקים רבים יותר, בואו נבין מדוע.

שירותי משרד במיקור חוץ – התייעלות בעסק שלכם

אחת ההוצאות הגדולות ביותר בכל עסק היא כוח האדם. ברבים מהעסקים זוהי ההוצאה הכי גדולה ובפער ניכר. בכדי להגיע להתייעלות מירבית, צריך להתחיל אותה בסעיפי ההוצאה הגדולים של העסק. אחד המקומות הכי טובים להתחיל הוא במזכירות של העסק שלכם. כיום ניתן לקבל במיקור חוץ את כל השירותים להם אתם מצפים מהמזכירות והעובדים בה. תוכלו לגלות כל זאת על ידי בקשה פשוטה להצעת מחיר של שירותי משרד של חברה מומלצת בתחום. אם אתם חדשים לתחום, אנחנו בטוחים שתהיו מופתעים משפע השירותים הניתנים וגם מהמחירים. ניתן לקבל שירותי משרד במיקור חוץ במגוון רחב של שילובים בין שירותים שונים הנתפרים בדיוק לצרכים של העסק שלכם. בין השירותים תמצאו:

  • תיאום פגישות
  • אדמיניסטרציה
  • מענה טלפוני
  • הנהלת חשבונות
  • עבודה מול ספקים
  • גביית תשלומים
  • טלמרקטינג

כפי שאתם רואים, מדובר במשימות שונות מאד האחת מהשנייה אשר דורשות מגוון מיומנויות והכשרות של העובדים. לא כל משימה כזאת מצריכה העסקה של עובד ייעודי.

שירותי משרד במיקור חוץ לעסקים: יתרונות שלא ישאירו אתכם אדישים

יתרונות השירות

השירות נותן לכם מספר יתרונות ניכרים:

כל משימה נעשית על ידי עובד מקצועי בתחומו

טלמרקטינג וקשרי לקוחות יעשו על ידי מי שיש לו יכולת שיווק ותקשורת מול לקוחות. גביה והוצאת חשבוניות יעשו על ידי מי שמיומן בהנהלת חשבונות, וכו'. אתם מקבלים שירותים מקצועיים יותר לאותו זמן עבודה.

חיסכון בכסף

לעובדים ישירים של העסק יש עלויות רבות, חלקן ישירות וחלקן עקיפות. כל עובד מצריך הפרשות לפנסיה, ימי מחלה, ימי חופש, מיסים, קרנות השתלמות ועוד. הוסיפו לזה את העלויות העקיפות: הכשרות, חיכוכים שונים במקום העבודה ובזבוז זמן, הוצאות ניהול צוות עובדים ועוד רבות אחרות. במיקור חוץ אתם לא מחויבים לעובדים כלשהם אלא מקבלים את השירות כמו כל שירות אחר אותו תוכלו לבטל בקלות.

מבחר ואיכות

התחרות בתחום הביאה את לריבוי חברות העוסקות בו וגם לשיפור מתמיד בשירות שהן מציעות. החברות המובילות בשוק מציגות מגוון שירותים מאד מקצועי הניתן לכם ברמה הדומה לעובד טוב העובד אצלכם.

התקשרות קלה

בכדי להתחיל לקבל שירותי משרד מעולים, לא צריך לעבור דרך תהליך השמה מייגע אלא לקבוע פגישה עם נציג של חברת שירותי משרד במיקור חוץ בה אתם תוכלו להציג את הדרישות ועליו תהיה מוטלת המשימה לבנות מוצר מספק במחיר שיביא לחתימה על עסקה.

אם אין לכם עדיין שירותי משרד במיקור חוץ, זו יכולה להיות ההזדמנות הגדולה הבאה שלכם ליצור התייעלות ארגונית בעסק ולהקפיצו לשלב הבא.