תורמים לחברה הישראלית: תרומה לעמותה היא הדרך שלכם להעניק לזולת

תורמים לחברה הישראלית

נראה כי בחברה שלנו, מצופה מכל אחד מאיתנו להיות אזרח עובד, תורם ומועיל לכלל, וגם ברמה האישית זו בהחלט שאיפה נכונה וטובה. עם זאת, המציאות מראה בכל פעם מחדש שהאפשרות הזאת לא קיימת עבור כולם ויש רבים מאיתנו שהיו רוצים לעמוד על הרגליים ולהצליח בזכות עצמם, אבל נסיבות החיים שלהם לא מאפשרות להם זאת. בין אם אלו בני נוער מקבוצות סיכון שגדלו בסביבה לא תומכת ולא קיבלו את הכלים להשתלבות בחברה, נשים שסבלו מאלימות בתוך הבית או אנשים עם מחלות שונות חלילה – נראה כי תמיד יש מי שזקוק לעזרה ותמיכה כדי לעלות על דרך המלך. למרבה המזל, התרומה והנתינה היא חלק בלתי נפרד מהדי אן איי של החברה הישראלי ונראה שישראלים רבים מאד מכירים בחשיבות הנתינה ומעוניינים לתת מעצמם למען האחר. יש כאלו שרוצים לעשות זאת באופן פרונטאלי, אבל זה לא תמיד מתאפשר ולכן האפשרות של תרומה כספית לעמותות היא בלי ספק דרך מעולה לעשות את זה. אנחנו רוצים לדבר על הנושא ולהסביר על החשיבות של הנתינה ועל הדרך להכיר לכם עמותה נפלאה שתקשר אתכם לכל המטרות שהכי קרובות ללבכם.

עזרה מיידית בטווח הקצר

כאמור, זה בהחלט נפלא לחנוך ילד מאוכלוסיית סיכון וללוות אותו במשך כמה שנים, להתנדב על בסיס קבוע בהוסטל לאנשים עם צרכים מיוחדים או להגיע פעם בשבוע לבית אבות ולשמח את הדיירים שם. עם זאת, על אף שבאופן אידיאלי כולנו היינו רוצים לעשות את זה באופן קבוע, המציאות מראה שזה לא משהו שתמיד מתאפשר וכך האפשרות של תרומה לעמותה הופכת להיות נוחה ביותר. כשאתם תורמים לעמותה אתם למעשה מאפשרים את המשך הפעילות שלה ואפילו את גדילתה וצמיחתה. אתם מאפשרים לגייס מתנדבים נוספים שיחנכו ילדים בסיכון, מגדילים את הפרסום של גופים שצריכים סיוע ולמעשה ממירים את המאמץ שלכם לנתינה אמיתית לאחר. הנקודה המאתגרת היא שישראלים רבים לא ממש יודעים למי לתרום ואיך אפשר להגיע לגופים שמעניינים אותנו, ועל כן אנחנו רוצים להכיר לכם את אתר Jgive

אתר Jgive – לתת מכל הלב

אתר Jgive הוא בלי ספק אחד הפרויקטים הייחודיים והמעניינים כאשר מדברים על תרומה לעמותות. מדובר למעשה באתר שעובד עם עמותות ופרויקטים גדולים ועוזר להנגיש אותם לציבור ולגייס עבורם את הכספים שהם צריכים. הדבר המעניין ביותר באתר הזה, הוא שבניגוד לאתרים אחרים שלוקחים עמלה על כל תרומה, כאן מדובר על עמותה ללא מטרות רווח, כך שהתרומה שאתם נותנים היא התרומה שתתקבל במאה אחוזים. כמו כן, באתר הזה אתם יכולים למצוא הרבה מאד קמפיינים חשובים ביותר וככה אתם יכולים לבחור את המטרה שהכי חשובה לכם ומדברת אליכם. הנה כמה דוגמאות עדכניות נכון לכתיבת שורות אלו:

  • פרויקט מיוחד של מרכז אלה לתמיכה כלכלית למשפחות של נפגעי נגיף הקורונה.
  • פרויקט אורות של תקווה המגייס כספים עבור ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם.
  • פרויקט מרגש ומיוחד המסייע לחיילים משוחררים שסובלים מפוסט טראומה בעקבות חוויות השירות.
  • פרויקט קו לחיים המסייע לילדים הסובלים מנכויות ומוגבלויות שונות.

כמובן שיש עוד עשרות פרויקטים מעניינים וזה רק על קצה המזלג. בשורה התחתונה, תרומה לעמותה היא בלי ספק דרך נהדרת לתת מעצמינו למען אחרים. אנו בהחלט ממליצים לעשות זאת באופן קבוע אם גם בכם בוערת אש הנתינה ואם אתם לא בטוחים למי לתת ובאיזה אופן, אנו בהחלט ממליצים להכיר את אתר Jgive.