איך משדרגים את פינת העבודה? כך תעשו זאת בקלות

שולחנות כתיבה

אין ספק שהתקופה האחרונה הייתה מאתגרת עבור כולם, ובשל התפרצות נגיף קורונה, רבים עברו לעבודה מהבית ויצרו לעצמם פינת עבודה מאולתרת. לצערנו, הקורונה עתידה להישאר איתנו בתקופה הקרובה, ולכן מוטב להשקיע בפינת עבודה נוחה שתעורר בכם השראה ותאפשר לכם לעבוד באופן המיטבי. המאמר שלפניכם פונה אל כל מי שעובד מביתו (גם לפני עידן הקורונה) ומעוניין לשדרג את אזור העבודה. שנתחיל?

ארגונומיה מעל הכל

ראשית, ארגנו את חלל העבודה באופן שיאפשר לכם לעבוד על הצד הטוב ביותר, כשרצוי להפריד את אזור העבודה מהחלל המשותף של הבית, וליצור פינה המיועדת אך ורק לעבודה (כך תימנעו מהסחות דעת ותפרידו בין שעות העבודה לבין שעות הפנאי). כמו כן, הקפידו לרכוש שולחנות כתיבה איכותיים ובגודל המתאים לכם, ורכשו כיסא שמאפשר לכם לשבת בנוחות, כשהרגליים בזווית של 90 מעלות.

יתרה מזאת, את שולחן העבודה הקפידו להשאיר מסודר, והיעזרו בחללי אחסון ייעודיים שיאפשרו לכם ליצור אזור מאורגן ונקי, ונטול חפצים שמפוזרים על שולחן העבודה. ככל שתהיו יותר מסודרים – כך הפרודוקטיביות תעלה. כמובן שלא חייבים לרכוש רהיטים חדשים לאחסון, ובהחלט ניתן להשתמש ברהיטים שכבר קיימים בבית ואף להיעזר במדפים צפים כדי ליצור אזורי אחסון נוספים. ומה לגבי מסך המחשב? מקמו אותו בגובה האידיאלי ביותר בעבורכם, ואם צריך – היעזרו בהגבהה או זרוע ייעודית.

שולחנות כתיבה

אל תקלו ראש בנושא התאורה

לא משנה אם יש לכם פינה קטנה או חלל עבודה גדול – אל תעבדו באזור חשוך. זה לא בריא לעיניים וזה עלול לעודד עייפות וחוסר פרודוקטיביות במהלך שעות העבודה. אם האזור שבו אתם עובדים איננו מואר באופן טבעי או על ידי מנורת תקרה – רכשו מנורת שולחן שתספק לכם את התאורה האידיאלית לעבודה.

הוסיפו טאצ' אישי

למרות שמדובר באזור שבו עובדים, חשוב להעניק לפינת העבודה את הטאצ' האישי שלכם, ואף מומלץ לתלות על הקיר לוח חזון או לוח השראה. תוכלו לתלות תמונות, לוח מודעות, לרכוש מעמד מדליק לכלי הכתיבה, מחברת מעוצבת למעקב אחר משימות ועוד. נוסף על כך, כדאי להוסיף אלמנט ירוק לפינת העבודה, כמו עציץ, סוקולנט ואפילו פרח.

 

כל אחד יכול לשדרג את פינת העבודה, ולו באמצעות מספר צעדים קטנים. רכשו את כל הציוד הנחוץ לכם, וצרו לעצמכם אזור עבודה מעורר השראה, שנוח ונעים לעבוד בו.

בהצלחה.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.