נסיעה משפחתית לאמריקה מתחילה עם ויזה לארצות הברית – והמומחים של Liberty usa כאן כדי לסייע לכם בתהליך

אם אתם מתכננים בקרוב לנסוע ביחד עם בני המשפחה לטיול ארוך בארצות הברית, אין ספק כי מדובר בארגון של טיול אחר ושונה מכפי שאתם מכירים, וזאת בשל הצורך בהליכים בירוקרטיים אשר כוללים בין היתר הנפקה של ויזה לכלל בני המשפחה. למעשה, מדובר בהליך אותו נדרש לבצע עוד כאן בישראל וזאת בשל העובדה כי ללא הנפקה של ויזה לא תוכלו להיכנס לארה"ב. על מנת לסייע לכם לארגן את הטיול המושלם ביחד עם בני המשפחה בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, להלן כל מה שצריך לדעת על הנפקת ויזה לארה"ב ביחד עם המומחים של Liberty usa.

טסים לארה"ב? זה הזמן להכיר את המומחים של Liberty usa

חלק מההכנות לקראת הטיסה לארה"ב חייבת לכלול הוצאת ויזה במהירות, וזאת מתוך מטרה להימנע ממצב שבו אתם מוצאים את עצמכם ללא ויזה אשר בלעדיה לא תוכלו להיכנס למדינה. למרות שכבר שנים רבות יש שיחות על כך כי ישראל תיכנס לרשימה היוקרתית של מדינות אשר פטורות מהנפקה של ויזה, נכון להיום כל אזרח ישראלי נדרש להגיש בקשה לקבלת דרכון, גם בעבור תינוקות וילדים קטנים. תהליך של הנפקת ויזה כולל מילוי של טופס שאלון ועבור כל בני המשפחה אשר נקרא 160DS לצד תיאום ראיון בשגרירות ארה"ב. באמצעות אתר Liberty usa ניתן לא רק לקבל מידע עדכני בנוגע להליך, אלא גם ליצור קשר עם צוות מקצועי אשר מלווה אתכם לכל אורך הדרך, החל משלב מילוי הטופס ועד לתיאום ראיון בשגרירות ארה"ב.

מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם לקצר תהליכים ואף להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם להימנע מטעויות שיעלו ביוקר. כל טעות ולו הקטנה ביותר במילוי השאלון כמו גם הגשת הטופס לשגרירות עלול להוביל לעיכוב הבקשה או במקרים חמורים יותר לדחייה, מה שיוביל את כל ההכנות שהטיול שלכם לטמיון.

 

 

ליווי מקצועי לכל אורך הדרך

אחד היתרונות הבולטים של חברת Liberty usa נובע בן היתר בשל היכולת לנצל את הניסיון העשיר של הצוות המקצועי בתחום של הנפקת ויזה לארצות הברית, קשר דרך נציגי החברה ניתן לבצע את כלל ההליך החל משלב הורדת הטופס ומילוי מעל ל-200 שאלות, לצד הכנה לקראת הריאיון בשגרירות. שימו לב כי מאחר ואתם טסים ביחד עם ילדים, גם הם נדרשים להגיע לראיון אשר מתקיים בשגרירות ארה"ב בתל אביב או בירושלים. עם ניסיון של שנים רבות בתחום וכן מענה אשר מותאם באופן ספציפי בעבור כל לקוח, אין ספק כי מדובר בהזדמנות משתלמת במיוחד אשר תסגור לכם את הפינה, רגע לפני שאתם עולים על המטוס לטיול הגדול בארה"ב. מדובר בחברה ותיקה אשר הצליחה לסייע ברבות השנים לאלפי ישראלים להנפיק ויזה, לא רק במקרים של טיול אלא גם כאשר מדובר בצורך דחוף להנפקה.

לסיכום

אם אתם מתכננים בדיוק את הטיול שלכם בארצות הברית ביחד עם הילדים, זה הזמן לפנות לצוות המקצועי של חברת Liberty usa אשר מתמחה בתחום מזה שנים רבות והצליחה לסייע לאלפי ישראלים לטובת ההנפקה של ויזה. עדות לניסיון כמו גם להצלחה ניתן למצוא עם תגובות מעולות מצד ישראלים שהצליחו דרך יצירת קשר למלא את כלל הטפסים לחסוך זמן ואנרגיה וכן להיות רגועים כי הוויזה תגיע במהירות, כחלק מתכנון של טיול מעבר לים. על כן, זה הזמן להיכנס לאתר, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.