לימודי תואר ראשון באוניברסיטת חיפה

לימודי תואר ראשון, במסגרת אוניברסיטת חיפה מחולקים לשני מסלולים, למעשה, הסטודנטים מקבלים כאן בחירה , או את המסלול הדו חוגי או את המסלול השני הכולל שני חוגים שהם 60 נקודות זכות בכל חוג, מסלול חד חוגי והמטרה היא, להשלים בסופו של דבר 120 נקודות אקדמאיות המהוות נקודות זכות. מבין כל האפשרויות של מי שמחפש ללמוד תואר ראשון במסגרת זו, ניתנות ארבעה אופציות כאשר כל עדיפות קשורה בחוג אחד. חשוב לציין, לא כל החוגים מציעים את שני המסלולים יחד, מאידך, ייתכן מאוד כי חוגים בודדים או תוכניות בודדות יספקו נקודות זכות גבוהות גם כשהם במעמד חד חוגי.

תואר ראשון באוניברסיטת חיפה – כל הסיבות

יש לא מעט סיבות מדוע לימודי תואר ראשון אמורים להתבצע דרך אוניברסיטת חיפה. אחד מהם קשור ב60 חוגי לימוד מגוונים שונים. למעשה, היתרון הגדול ביותר הוא מגוון של חוגים מפקולטות שונות וכך גם שילובים ייחודיים. הבידול שהופך את אוניברסיטת חיפה למועדף קשור בעיקר בלימודים גם בקיץ. כאמור, יש מקומות בהם הקיץ ייעודי לחופש ואילו באוניברסיטת חיפה מסתמן כי הלימודים לא נפסקים וסמסטר הקיץ ממשיך כמו שאר הסמסטרים התקניים. הלימודים המתנהלים גם בקיץ מאפשרים לסיים את הלימודים לאחר שנתיים ולא לאחר שלוש שנים בדומה לכל לימודי תואר ראשון המוכרים ממוסדות האחרים.

חברה טובה ומלגות מגוונות

אחד היתרונות הוא קבלת המלגות, כאמור, לימודי תואר ראשון במסגרת אוניברסיטת חיפה בהתאם לתנאים והקריטריונים הנבדקים. כמו כן, חיי הקמפוס באוניברסיטה מעניקים חיי חברה מושלמים, חיבור אל התרבות וכך גם הנאה מהופעות מדהימות, הרצאות ללא עלות, הצגות ועוד. כמו כן, ניתן להשיג באמצעות לימודים אלו נגישות אל חוגי ספורט מגוונים, טניס, מועדון כושר וספורט והכול בעלויות שוות לכל כיס, ועכשיו, לאחר שיודעים אודות היתרונות, השאלה היא, מהם התנאים הנדרשים בכדי להמשיך ולממש את אפשרויות הלימוד?

תואר ראשון

תנאי הקבלה לתואר הראשון במסגרת אוניברסיטת חיפה

את ההחלטה במסגרת אוניברסיטת חיפה לקבלת תלמידים מבצעים על סמך כמה וכמה דרישות, אחד מהם קשור בתעודת בגרות. במידה ואין תעודת בגרות, יש להציג מכינה שגם היא נחשבת שוות ערך במסגרת דרישות הקבלה. בנוסף לכך, יידרשו גם תוצאות של בחינות פסיכומטריות, כך גם ציון בשפה האנגלית וידע בשפה העברית. ציון בבחינות ידע בעברית מיועד למועמדים בעיקר לתלמידים ששפת האם שלהם לא הייתה עברית מלכתחילה. כמו כן, הערה זו קשורה גם לאותם תלמידים שלא נבחנו במבחן הפסיכומטרי בעברית.  כמו כן, במסגרת תנאי הקבלה, יהיו חוגים מסוימים בהם יידרשו תנאים נוספים כגון בחינת כניסה לחוג, ראיון אישי ובחינת האנגלית.

מחפשים מסגרת לימודים תומכת עם תנאי קבלה מקלים? אוניברסיטת חיפה פותחת את שעריה ומזמינה אתכם להעשיר את עולם הידע שלכם.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.