השתלת שיער בטורקיה: עד כמה זה משתלם לנו?

"חיי השתנו המקצה אל הקצה", "אני מרגיש אדם אחר" הם רק חלק ממקצת הפידבקים של ישראלים אשר עברו השתלת שיער בטורקיה. במדריך זה נסביר מדוע הטכניקה של השתלת שיער היא בטוחה ואיכותית וכן נענה על השאלה האם הפרוצדורה מתאימה לכולם, כך שתוכלו להכיר את הנושא לעומקו.

השתלת שיער בטורקיה: זינוק במספר הבקשות

בשנים האחרונות נרשם זינוק של עשרות אחוזים בביקוש של ישראלים בעבור השתלת שיער בטורקיה. טורקיה נחשבת למעצמה עולמית בתחום, וזאת לאור פיתוחים חדשניים אשר מאפשרים לבצע את ההשתלה בפעם אחת ועם תוצאות מצוינות. תוכלו לקרוא כאן על התהליך, וזאת בכדי להבין את הפרוצדורה וללמוד על הטכניקות החדשות בהן משתמשים. מדובר בשיטות לא פולשניות אשר אינן מצריכות גילוח של כל השיער או לחילופין סימנים, ולכן ניתן לראות כיצד גברים ונשים פונים לחברות מקצועיות אשר מתמחות בתחום ומאפשרות להגיע לטורקיה לצורך ביצוע ההליך.

מה הופך את טורקיה למובילה בתחום של השתלות שיער?

למעשה, בטורקיה ניתן לאתר את מיטב המומחים ולעבור את התהליך בתנאים של חמישה כוכבים, ולכן מדובר בפרוצדורה המשלבת גם הליך קוסמטי אך גם חופשה לכל דבר ועניין. באמצעות חברה מקצועית ניתן לרכוש חבילה הכוללת טיסות, העברות ומלון חמישה כוכבים בו ניתן להתאושש בליווי של אחיות ואנשי צוות מוסמכים. על אף העלות הגבוהה יחסית, אין עוררין כי מדובר בטכניקה משתלמת מאוד לטווח הרחוק, בעיקר בעבור מי אשר סובל מנשירת שיער מסיבי או אובדן של שיער כתוצאה מנזקי הזמן או מחלה. ביחס לשיטות אחרות כמו פאה, השתלת שיער נראית טבעית לחלוטין. רבים מהישראלים אשר עברו את ההליך דיווחו כי המשפחה ובני החברים לא זיהו כי אכן מדובר בהשתלת שיער, ולכן התוצאה הטבעית והן השיער השופע הובילו לעלייה משמעותית בביטחון והדימוי העצמי. כידוע, שיער מהווה חלק בלתי נפרד מהמראה האסתטי ולכן אובדן שלו גורם לתחושה של מועקה, חוסר נוחות ולעיתים גם חוסר יכולת לפתח קשרים זוגיים. על אף המוצרים הרבים אשר יצאו לשוק ונועדו לעודד את קצב צמיחת השיער, השתלת שיער מהווה את הפתרון האידיאלי והקבוע ולכן העלות הכספית היא משמעותית אך עם זאת משתלמת.

השתלת שיער בטורקיה- עד כמה זה משתלם לנו

מה חשוב לדעת לגבי השתלת שיער?

השתלת שיער מתאימה לכל אדם אשר סובל מנשירה או מאובדן שיער מלא. הטכניקה המובילה כיום היא השתלת שיער המתבצעת באמצעות טכניקה של החדרת מחט זעירה, ללא צורך בהרדמה מלאה אלא רק בהרדמה כללית. הטכניקה המובילה בעולם נקראת FUE והיא נחשבת לבטוחה כמו גם ברמת דיוק גבוהה מאוד. לסיכום, מדובר בהשקעה כספית אשר מניבה בעבור מיליונים ברחבי העולם חיים חדשים, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות ליצור קשר ובהתאם לכך ליצור מראה שיער מלא ומושלם.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.