5 קרמים מומלצים לשמירה על עור הפנים

עור הפנים שלנו חייב להיות מטופח וזוהר, בכול גיל. הסוד למראה צעיר, גם בגילים מתקדמים, הוא הטיפוח וההזנה של העור שמגיע תמיד מבפנים, ולאו דווקא בשימוש באיפור כבד או בטשטוש קמטים. תזונה נכונה, הגנה על העור והזנתו בלחות הדרושה – הם סוד ההצלחה של נשים שרוצות לשמור על מראה רענן, בזמן שיש מספר קרמים אשר יעניקו  לחות ומרכיבים טבעיים הדרושים לו. אז מהם הקרמים המומלצים? הנה 5 מוצרים שנחשבים הטובים ביותר:

קולגן פלוס לעור הפנים

ראשית, הכירי את קולגן פלוס לעור הפנים. אם את מחפשת קרם שיזין את העור, יספק לו לחות וישלב בתוכו חומצות וחומרים לאפקט מתיחה: זה הקרם עבורך. בחרי קרם שמכיל חומרים מזינים שמגנים ומלחחים את העור בתוספת של 2.5 אחוזים של קולגן. קולגן הוא חומר נחוץ במיוחד לגמישות התאים, לכן הזנת הפנים בקולגן תהיה נפלאה. בחרי קרם יום וקרם הזנה לשעות הלילה שיאט הזדקנות וישיב את החיוניות שאבדה.

5 קרמים מומלצים לשמירה על עור הפנים - עידן בן אור

קרם הגנה ולחות 30 SPF

עבור נשים בגילאים נמוכים יותר מ30, הקרם היחיד הדרוש לפנים הוא קרם הגנה. אם נצמד לעובדות: נגלה שנשים מתחת לגיל 30 לא באמת צריכות קרם שמספק מתיחה לפנים. הלחות הטבעית של העור כבר תספק את המראה הצעיר והרענן. מה שכן, מומלץ תמיד להגן על הפנים מפני קרני השמש. לכן מומלץ לבחור קרם שיש לו הגנה של 30 SPF. בכך ניתן למנוע כוויות ונזקי שמש ולהעשיר את הקרם בלחות.

קרם לחות אנטי בקטריאלי

אקנה ונקודות שחורות יכולות להופיע על עור הפנים החל מגיל ההתבגרות עד גילאים מאוחרים יותר (אפילו בגילאי 30 עד 40). במקרים של אקנה, יש לבחור קרם אנטי בקטריאלי. החיידקים שמובילים לפצעים ולנקודות השחורות הם אלה שצריך לטפל בהם, לשם כך מומלץ לבחור קרם הגנה ולחות לעור שמן – גם עבור שעות הלילה וגם עבור היום. שימו לב כי הקרם מכיל מרכיבים אנטי בקטריאליים.

 קרם עם חומצה רטיאנוית

אם אתן רוצות לשמור על הפנים והמחשוף מנזקים של שמש, זיהום אוויר, יובש ואקנה, תוכלו לפנות אל רופא עור ולקבל מרשם לקרם רפואי מעולה או לחומצה רטינואית. קרמים כאלה מכילים לוקסיד ורטין שמונעים הזדקנות. קרם עם חומצה רטינואית מתאים גם עבור מי שמחפשת קרם לחות מעולה ורפואי בעלויות נמוכות.

קרם פנים על בסיס מים

זה נכון, לא כולנו אוהבות את התחושה הדביקה או הלחה של קרם לחות. לכן חשוב לדעת כי יש קרמים שמיוצרים על בסיס מים שמעניקים לחות מבלי שנרגיש מרקם דביק או לח. כשאת בוחרת את המוצר, בחרי כזה שיש לו בעלי מרקם קליל וודאי שהוא באמת מכיל אחוזים מימיים. לעיתים מומלץ להשתמש בסרום שנחשב יותר נעים וקליל. בכך תוכלי לקבל הגנה מושלמת ולחות נעימה.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.