מעקב שעות אחר עובדים גם מהבית, אפשרי?

מעקב שעות אחר עובדים

הצורך לדעת בכול רגע נתון היכן העובדים שלנו נמצאים ובדיוק כמה הם עבדו בכול יום הנו צורך מהותי עבור כל עסק שמבקש להתנהל כהלכה, ובכדי שצורך זה יתממש באופן אידאלי, חשוב מאוד שפעולת הכניסה והיציאה מהעבודה תהיה כמה שיותר פשוטה ונגישה. אי לכך טוב לדעת שכיום גם עובדים מהבית יכולים לבצע מעקב שעות מקיף ומדויק, וזאת מבלי להטריח אף אחד, מבלי לצאת מהבית ואפילו מבלי לקחת יומן ועט. כיצד? באמצעות נפלאות הקידמה!

מעקב מסודר מכול מקום

ניתן לבצע מעקב שעות מכל מקום עם שעון נוכחות שנתמך בענן. הן מבית הלקוח, הן מהרכב והן מהבית הפרטי. אין זה כלל משנה היכן נמצאים, וזאת כי כל עוד מתאפשרת גישה מהמכשיר הנייד לאפליקציה ייעודית (יש כאלו שמתחברות לאייפון ויש כאלו שמתחברות לאנדרואיד), זוכים לנהל מעקב מסודר. מכאן שלא מבזבזים זמן ואנרגיה בכדי להגיע למיקום שבו מצוי פיזית מכשיר הנוכחות, אין צורך לשנות את סדר יום העבודה רק בכדי להכניס את שעון הנוכחות למשוואה ואף אין צורך לנצל את זמנו של עובד מסוים רק בשביל לידע אותו בדבר שעת ההגעה, לקיחת יום חופש, שעות נוספות וכדומה. שורה תחתונה? כיום הכול הרבה יותר פשוט, נוח ויעיל.

שירות מרבי ומדויק

אם כבר נעזרים בשעון נוכחות חכם, מוטב שהוא יעניק מענה כמה שיותר מלא ומוטב שהוא יצריך כמה שפחות התעסקות מסביב. אי לכך טוב לדעת שכיום קיימים שעוני נוכחות שבין היתר מאפשרים להגדיר ימי מילואים, ימי חופש, ימי מחלה וכדומה, כך שבסוף החודש המנהל מקבל תמונת מצב כמה שיותר ממצה, ולו בכדי שהשכר החודשי יהיה מדויק ולא ייווצר מצב לא נעים שבו העובדים רודפים אחר המעסיק, רק כי נקרתה בדרך חוסר הבנה.

הטכנולוגיה בשיאה – נצלו אותה!

נגמרו הימים שבהם המעסיקים גערו בעובדים רק כיוון שהם שכחו להחתים שעות, נגמרו הימים שבהם העובדים ניהלו מעקב ביומן השנה, נגמרו הימים שבם העובדים חשו צורך לבדוק את תלוש המשכורת ונגמרו הימים שבהם מעקב אחר שעות העבודה פגם באיכות התפקוד, רק כי העובדים נדרשו להגיע פיזית להחתים שעון. יש להבין שכיום הטכנולוגיה בשיאה ועל כן כל שנותר לעשות זה רק לנצלה. מכאן שאם גם לכם יש עובדים שפוגשים לקוחות, או עובדים מהבית, גם אתם יכולים לשמור על מעקב יעיל ומסודר.

מקסימום יעילות לצד מקסימום שליטה

כיום רק צריך להעלות צורך והפתרון כבר יימצא. אי לכך כל מעביד צריך לבחון אלו פתרונות קיימים ומהו היתרון היחסי מבחינתו. מכאן שאם מוכנים להתקדם ואם מבקשים מקסימום יעילות לצד מקסימום שליטה, הרי שיש לבחון מה קיים בשוק, ומנקודה זו להשוות את אופי פעילות המערכת, אלו פרמטרים היא כוללת, מחיר, איכות מוקד התמיכה ורמת הידידותיות והנגישות – בהצלחה!

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.