פרסום מודעת אבל בעיתון הארץ

פרסום מודעת אבל בעיתון הארץ

אין הרבה רגעים עצובים יותר מאשר זה בו אדם הקרוב לנו נפטר ועובר לעולם שכולו טוב. כדי להפוך את התמונה למורכבת אפילו יותר, נציין שלקרובים אין את היכולת לשקוע בצער שלהם, גדול ככל שיהיה. סידורי הלוויה וארגון השבעה מתחילים מיד לאחר הפטירה, כאשר הרצון הברור הוא שהם יעברו בצורה המכובדת ביותר – עם כמה שיותר אנשים המגיעים לחלוק כבוד אחרון למנוח.

פרסום מודעת אבל בעיתון הוא דרך מצוינת להגדיל את הסבירות לכך שכמה שיותר אנשים הנחשפים למודעה יגיעו לחלוק כבוד, או לכל הפחות יתוודעו לעצם הפטירה. מבין העיתונים היומיים הפועלים בישראל, עיתון הארץ בולט מבחינה כמותית וגם איכותית. האם זוהי אכן כתובת מתבקשת לפרסום מודעת אבל?

הדרישות ממודעת האבל

פרסום מודעת אבל, בין אם בעיתון הארץ ובין אם בכל עיתון אחר, צריך לעמוד בכמה תנאים על מנת שיעשה את עבודתו. על הפרסום לעמוד בדרישות די חד משמעיות מבחינת העיצוב, כיאה לרשמיות המודעה: יש לספק את כל המידע שחשוב לדעת על האדם הנפטר ופרטי הלוויה או השבעה. אם רוצים בכל זאת להוסיף ממד אישי, ניתן לכתוב תיאור קצר של האדם, להוסיף ציטוט המתאר אותו וכן הלאה.

בפרסום מודעת אבל בעיתון הארץ, מעוניינים מטבע הדברים שהיא תגיע לכמה שיותר קוראים. מעבר לסוגיה המובנת מאליה של המיקום הספציפי של המודעה בעיתון, שישפיע הן על הנראות שלה והן על עלות הפרסום, עיצוב המודעה צריך להילקח בחשבון. הבחירה היא בגווני שחור הבולטים על גבי הלבן, עם הגדלה של חלק מהטקסט. חברה המנוסה בפרסום מודעת אבל תוכל בוודאי לעצב אותה בצורה המכובדת והמתאימה ביותר לנסיבות הספציפיות.

היתרונות של עיתון הארץ

בדרך כלל נהוג לתלות מודעת אבל במקום קרוב למקום המגורים של האדם המנוח, למקום בו מתקיימת השבעה וכן הלאה. עם זאת, תליית המודעה תאפשר להגיע רק לקהל יעד מצומצם, הנמצא באזור ונחשף למודעה בצורה ישירה. עצם הפנייה לעיתונים היומיים צפויה להגדיל משמעותית את קהל הנחשפים לעצם הפטירה ולמודעה עצמה, כאשר מהבחינה הזו עיתון הארץ הוא אופציה מתבקשת. מדובר הרי באחד העיתונים היומיים הבולטים בישראל, כזה המופץ במאות אלפי עותקים לאורך השבוע.

 

מערכת המודעות של עיתון הארץ פועלת בצורה יעילה באופן יחסי, אבל עדיין מומלץ לא לקחת סיכון. את התהליך כולו, החל מהרצון לפרסם את המודעה ועד לרגע בו היא עולה על הדפוס הלכה למעשה, מומלץ לבצע באמצעות חברה המתמחה בפרסום מודעות בעיתון. אנשי החברות האלה יוכלו להעניק את הייעוץ המתבקש ולהתנהל אל מול אנשי המחלקה הייעודית בעיתון הארץ, מה שמונע מאמצים, חוסך זמנים מנקודת המבט של קרובי המנוח וגם מונע מהם התעסקות בנושא שלא כך להיכנס אליו בימים העצובים שחווים. חברות מובילות אף פועלות 24 שעות בכל אחד מימות השבוע, כך שניתן לקבל מענה בפרסום מהיר, אפילו מהיום למחר.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.