בעקבות הקורונה: המדריך לחינה מושלמת בבית

בצל משבר הקורונה, נסגרו כל אולמות האירועים. משום כך, לא מעט זוגות מחליטים להפיק חינה ביתית ויוקרתית. אם גם אתם עתידים להתחתן בקרוב, זה הזמן להרים את הכפפה ולהפיק אירוע חינה בלתי נשכח – באמצעות המדריך הבא.

חגיגת חינה ביתית: כך תפיקו אירוע בלתי נשכח, ממש כאילו מדובר באולם

אין ספק כי משבר הקורונה וכללי הריחוק החברתי השפיעו לא רק בהיבט הבריאותי אלא גם על ענף האירועים אשר ספג פגיעה קשה מאוד, בשל סגירה גורפת של כל האולמות. כזוג אשר עתיד להתחתן ותכנן טקס חינה מושקע ויוקרתי באולם, אתם בוודאי חווים סערת רגשות שהיא לגיטימית לחלוטין. עם זאת, חשוב להבין כי לא מדובר בסוף דבר אלא ניתן להפיק אירוע חינה יוקרתי ובטוח (בהתאם לכללים של משרד הבריאות) בבית שלכם. תוכלו לעשות זאת באמצעות מפיקת חינות אשר תלווה אתכם לכל אורך התהליך, וזאת בכדי שתוכלו להפיק אירוע בלתי נשכח. מהם הטיפים הטובים ביותר בהם תוכלו להיעזר לצורך חינה מושלמת בבית? להלן הטיפים של המומחים:

השכרת תלבושות

חלק בלתי נפרד מהנראות של האירוע ובייחוד כאשר מדובר בחינה הוא ללא ספק התלבושות. תלבושות לחינה ניתן להשכיר בעלות כספית נוחה, ובכך להכניס את כל האורחים לאווירה. שימו לב כי מדובר בהשקעה כספית אשר לא רק תרים לכם את האירוע אלא גם תאפשר לכם כזוג לשלב את המסורת, מבלי להפחית בסטייל.

בעקבות הקורונה המדריך לחינה מושלמת בבית

מיקום

מאחר וע"פ כללי משרד הבריאות אסור להתכנס מעל 20 איש בתוך בית סגור, עדיף לשמור על כללי ריחוק ולקיים את טקס החינה והאירוע עצמו בחצר הבית. במקום פתוח תוכלו גם לשמור על הכללים ועל פחות צפיפות.

רשימת האורחים

מאחר ומדובר באירועי מצומצם אשר נערך בבית, חשוב לשבת עם רשימה מסודרת של מספר האורחים ולעדכן אותם לגבי תאריך האירוע. נוסף לכך, יש לבקש מכל אורח לחתום על הצהרת בריאות וכן לוודא כי האורחים עוברים בדיקת חום לפני שהם נכנסים לבית, כך שתוכלו לשמור על בריאותכם כמו גם על יתר האורחים. כאשר מדובר באורחים מבוגרים, עדיף להקצות בעבורם מקום נפרד ומרוחק יותר, כך שהם יוכלו לקחת חלק בחגיגה אך עם זאת להימנע ממגע עם יתר הנוכחים.

קייטרינג

אירוע בבית הוא אירוע חסכוני יותר מאשר אירוע באולם, ומשום כך חשוב להזמין קייטרינג פתוח אשר מאפשר לשמור על כללי ההיגיינה אך עם זאת גם משלב את המאכלים המסורתיים כמו גם שוק מסוגנן אשר משלב את הממתקים, פיתוחים וכן אלמנטים דקורטיביים אשר משתלבים נהדר עם הקונספט של האירוע.

מוזיקה

חלק מהותי מהאירוע שלכם הוא המוזיקה. במקום להזמין דייג'י, תוכלו להתקין מערכת הגברה עם סטים של שירי חינה, לצורך קבלת הפנים, ריקודים וטקס החינה.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.